Як відправити резюме на сайт.

Пошуки роботи варто почати з розміщення резюме на інтернет-порталах, що спеціалізуються на підборі персоналу. Вивісити його можна, попередньо зареєструвавшись на цих сайтах.
Інструкція
1
Перед тим, як відправити резюме на сайти з підбору персоналу, складіть їх список. Туди обов'язково мають увійти такі потужні ресурси, як: www.hh.ru, www.rabota.ru, www.job.ru, а також портали, які допомагають у пошуку роботи у вашому регіоні.
2
Реєстрація на сайтах з пошуку роботи безкоштовна, тому варто витратити на неї кілька хвилин. Користувачам, які мають власний аккаунт, доступні такі опції як: - редагування резюме ; - можливість контролювати, було воно переглянуто роботодавцями чи ні; - функція зробити резюме невидимим або доступним обмеженому числу компаній А також інші корисні сервіси, що дозволяють прискорити і спростити підбір нового місця служби.
3
Щоб зареєструватися на сайті, заповніть спеціальну форму. Впишіть туди ім'я та прізвище, дату народження, регіон, в якому проживаєте. Залиште діючу електронну адресу. На нього прийде лист, всередині якого знаходиться посилання. Перейшовши по ній, ви активуєте акаунт і потрапите на сторінку складання резюме .
4
Уважно вивчіть пункти, які потрібно заповнити. Від вас буде потрібно вказати ПІБ, адреса, контактний телефон. У графу «Досвід роботи» випишіть інформацію з трудової книжки. Заповнювати її потрібно, починаючи з останньої посади. Зазвичай вказуються дані за останні десять років.
5
У пункті «Навчання» запишіть всі освітні установи, закінчені і незакінчені. Вкажіть спеціалізацію і кваліфікацію.
6
Заповніть поля «Уміння та навички», «Додаткова інформація» і т.д. Не забудьте розповісти про знання іноземних мов, наявність водійських прав, додаткових курсах і тренінгах.
7
Вписавши інформацію у всіх графах, натисніть кнопку «Зберегти». Уважно прочитайте резюме . Виправте орфографічні та граматичні помилки. Тільки після цього натискайте кнопку «Відправити» або «Розмістити». Пам'ятайте, що резюме відразу стане видно роботодавцям. І за рівнем грамотності вони будуть судити про вас, як про претендента.
Корисна порада
Не чекайте, поки роботодавці звернуть увагу на ваше резюме. Шукайте підходящі вакансії самостійно. Прочитайте зміст оголошення про пошук роботи. Якщо умови вам підходять - знайдіть кнопку «Відгукнутися на вакансію». Натиснувши на неї, ви направите резюме прямо у відділ кадрів цікавить компанії.