Як приготувати заморожену картоплю фрі. заморожена картопля.

Якщо говорити про приготування замороженої картоплі фрі будинку, то в цьому випадку актуальні наступні чинники: відсутність необхідності чистити, різати і мити картопля , а також швидкість приготування страви і відсутність будь-яких відходів при приготуванні. Щоб приготувати гарнір з замороженої картоплі не буде потрібно вода, і набагато менше вам треба бруднити посуду, ніж, якщо готувати з сирої картоплі. Звичайно, кожен сам вирішує для себе - який використовувати картопля . Заморожений картопля фрі можна приготувати на сковорідці, у фритюрниці і в духовці.
Вам знадобиться
  • Список необхідних інгредієнтів для картоплі фрі в духовці:
  • покупної заморожену картоплю фрі;
  • сіль.
  • Список інгредієнтів для картоплі фрі у фритюрниці:
  • пакет замороженої картоплі фрі;
  • сіль;
  • соняшникова олія.
Інструкція
1
Картопля фрі в духовкеДанний рецепт приготування картоплі має ряд переваг: по-перше, не потрібно масла, а по-друге, вам не доведеться стояти і чекати біля плити, поки пожежі декілька партій картоплі, по-третє, як тільки ви засунули все в духову шафу - ваші руки абсолютно вільні. А картопля, приготована таким чином, виходить одночасно і хрусткою, і діетічной.Процесс пріготовленіяНа 1-ом кроці розігрійте духовку до температури 190-210 градусів. Приготуйте деко і викладіть на нього заморожений картопля . Змащувати деко нічим не нужно.Далее поставте деко в гарячу духовку. Піч потрібно до готовності, приблизно 20-25 хвилин. В процесі готування картопля можна перемішати або пару раз струснути. В кінцевому результаті у вас повинен вийти рум'яний картопля . Всередині він буде м'який, як і картопля ное пюре. Подавати можна як з соусами, так і як гарнір. Перед подачею за бажанням посипати невеликою кількістю солі.
2
Картопля фрі у фрітюрніцеЕслі у вас мається фритюрница, так чому б не використовувати її для приготування картоплі фрі. Спосіб приготування вельми простий і бистрий.Процесс пріготовленіяГлавное правило, яке потрібно дотримувати при приготуванні картоплі у фритюрі - це абсолютно все занурювані інгредієнти у фритюрницю повинні бути сухими. В іншому випадку масло може обпекти вас, оскільки буде разбризгіваться.Ітак, для того, щоб у вас вийшла смачна картопля фрі, вам потрібно: Налити у фритюрницю соняшникова олія і почекати поки воно нагріється. Виставите температуру 180 градусів на термостаті, якщо, звичайно, такий є. Після нагрівання масла можна приступити до обжарюванні картоплі. Обсмажуйте картопля фрі протягом 10 мінут.Готовий картопля викладіть на блюдо, прикрасьте за бажанням і посоліть за смаком.
3
Подавати картопля краще до м'яса курчати або риби. У Великобританії, наприклад, це традиційне блюдо: fish and chips (смажена риба і картопля фрі) або chiken and chips (смажений курча і картопля).
Зверніть увагу
Однак для того, щоб заморозити картопля, його слід піддати попередній обробці. Щоб заморозити картопля, вам знадобиться: картопля, терка з великими отворами, каструля, глибока миска, друшляк, щільні пакети або контейнери для заморожування. Спосіб заморожування картоплі.
Корисна порада
Заморожені овочі можуть також пропонуватися в найрізноманітніших мікс-варіантах. Заморожені гриби являють собою окремий підсегмент ринку рослинної заморозки. В категорії «заморожену картоплю» представлені напівфабрикати для приготування чіпсів, картоплі фрі, картопляних часточок «по-домашньому» і т.п.