Як навчити кота розмовляти. Як навчиться розмовляти з кішкою.

За вмінню висловити свої почуття, котяче плем'я по праву може зайняти перше місце серед домашніх тварин. Кішки бувають настільки виразні, що часом здається - зараз заговорить! І мимоволі виникає питання, чи можливо це? Хтось відразу поставиться скептично. Але не варто забувати, що багато домашні вихованці з легкістю розуміють і з радістю виконують наші команди, папужки відмінно говорять слова і цілі фрази. Можливо, кішкам теж таке по плечу? Згадайте, як часто зустрічаються відеоролики за участю досить розбірливо розмовляючих котів!
Вам знадобиться
  • Отже, якщо ви всерйоз вирішили навчити кота розмовляти, потрібно маса терпіння, розуміння і любові до вашого вихованця, і обов'язково його улюблене котяче ласощі під рукою, для негайної винагороди в разі позитивних результатів.
Інструкція
1
Найкраще починати навчати не кішка, а кота . Відомо, що коти, як і інші особини чоловічої статі серед тварин, легше піддаються дресируванню, краще реагують на зміни і пристосовуються.
2
Починайте навчання з самого дитинства, яке у кішки триває від декількох тижнів до року. Практика показує, що дресирувати тварину старше року вже марно.
3
Навчання має відбуватися в суворій ізоляції вашого вихованця від інших котів і кішок, як вдома, так і на вулиці. Ваш улюбленець повинен бути повністю сконцентрований на вас, і «не відволікатися» на одноплемінників при вивченні людської мови. Тому, якщо ви хочете домогтися серйозних результатів, краще мати одного кота .
4
Найкраще сконцентруватися в навчанні на вимові одного слова. Коту буде набагато простіше зрозуміти його і вивчити, якщо воно буде пов'язано з їжею, наприклад, «м'ясо». Пам'ятайте, це слово потрібно вимовляти якомога частіше і завжди до місця.
5
Навчання має бути постійним і наполегливим. Якщо хочете домогтися результату, не лінуйтеся повторювати досліджуване слово кошеняті перед їжею. Слідкуйте за його реакцією. Якщо все йде як треба, він відразу пожвавиться при слові «м'ясо», і зрозуміє, що зараз його будуть годувати. Під час їжі теж ненав'язливо повторюйте це слово, щоб асоціація закріпилася. Досліджуване слово кошеня повинен чути постійно, як мінімум годину на день протягом усього року навчання.
6
Не потрібно «тиснути» на тварину, намагатися підпорядкувати своїй волі. Кішки дуже незалежні і волелюбні, проявлена жорсткість може тільки нашкодити. Ставтеся до кошеняті як до «партнеру» в ході навчання, не обманюйте його. І не забувайте обов'язково нагороджувати чимось смачним! Пам'ятаєте, він повинен бути «зацікавлений» у позитивному результаті навчання, як і ви. Якщо ж ваш вихованець категорично не хоче вчитися і не йде на контакт - тренування краще припинити. Придивіться до нього, можливо, він проявить себе в чомусь іншому.
Корисна порада
У процесі навчання, прислухайтеся до природних звуків, видаваним вашим вихованцем. Постарайтеся вибрати для навчання таке слово, яке буде максимально співзвучно тим котячим «словами», які він любить вимовляти. При вашої наполегливості, з часом, з таких звуків цілком може вийти членоподільна людська мова.