Як відкрити дисковод ноутбука. Як відкрити в ноутбуці діскавот.

Дисковод - пристрій для запису і відтворення інформації з DVD і CD дисків. Справний дисковод відкривається просто. Але в разі неполадок можна скористатися додатковими способами відкриття оптичного приводу.
Вам знадобиться
  • Програма Unlocker,
  • скріпка.
Інструкція
1
Каретка дисковода, як правило, розташовується на одній з бічних сторін ноутбука. Огляньте боку уважно. Ви повинні знайти тонку прямокутну панель з написом DVD. На ній розташовується довгаста кнопка, за допомогою якої можна відкрити дисковод ноутбука.
2
Якщо натискання на кнопку не принесло потрібного результату, можливо, в цей момент операційна система ноутбука виконує додаток, який запущенно з диска. В такому випадку буде потрібно відключити процес, блокуючий відкриття дисковода. Викличте диспетчер задач за допомогою одночасного натискання кнопок Ctrl, Alt і Del. Перегляньте список запущених додатків у відкритій вкладці «Додатки». Якщо серед них є програма, запущена з диска, виділіть її та натисніть кнопку «Зняти задачу».
3
Можливо процес, блокуючий дисковод, є вірусом. Для розблокування потрібно установка програми Unlocker. Ця програма додає в контекстне меню пункт з однойменною назвою. Виділивши в папці «Мій комп'ютер» потрібний дисковод і натиснувши на даний пункт меню, ви потрапите в головне меню програми. В ньому відображаються заблоковані файли. Розблокуйте їх, натиснувши кнопку «Розблокувати все» і потім спробуйте відкрити дисковод звичайним способом.
4
Якщо попередні дії не допомогли або ноутбук виконує дані операції занадто повільно, вимкніть ноутбук. Потім увімкніть його і відразу, не чекаючи завантаження операційної системи, постарайтеся відкрити каретку з допомогою кнопки на панелі дисковода.
5
Ви можете скористатися програмним способом вилучення лотка дисковода. Відкрийте папку «Мій комп'ютер», натиснувши на відповідний значок на робочому столі. Виберіть цікавий для вас дисковод. Він може називатися «DVD-RW дисковод» або «DVD-RAM дисковод». Викличте контекстне меню правою клавішею миші та натисніть на пункт «Витягнути».
6
Відкрити дисковод ноутбука можна механічним способом. Для цього вам знадобиться скріпка або зубочистка. Вставте вибраний предмет в маленький отвір на зовнішній панелі дисковода. Просуньте його вглиб до упору, поки не почуєте клацання. Після цього лоток дисковода злегка вийде, і ви зможете витягнути його повністю.