Як знайти віддалене лист.

Ви видалили повідомлення зі свого електронного поштового ящика, а потім воно знову знадобилося вам. Відновити його можна не завжди, але спробувати варто. Існує кілька способів, що дозволяють здійснити його відновлення.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку через веб-інтерфейс, після чого перейдіть в папку під назвою «Дистанційні» («Кошик»). Якщо ви не налаштували автоматичне очищення цієї папки при виході або не видалили лист звідти самі, ви виявите його там. Пам'ятайте, що в службі Mail.Ru за замовчуванням включена автоматична очистка папки «Видалені» при виході, а в ряді служб з неї автоматично видаляються повідомлення, які переміщені в неї занадто давно (наскільки давно, залежить від служби).
2
Якщо для перегляду вмісту електронної поштової скриньки ви використовуєте не веб-інтерфейс, а поштову програму, подивіться, яким чином вона налаштована. Можливо, після створення локальної копії повідомлень на комп'ютері вона видаляє їх з ящика. У випадку якщо ви користуєтеся поштовою програмою як вдома, так і на роботі і хоча б на одному комп'ютері вона налаштована саме таким чином, спробуйте запустити її на всіх комп'ютерах, якими ви користуєтеся - можливо, ви знайдете лист , відсутнє в поштовому ящику, хоча б на одному з них. Можливий і такий сценарій: ви користуєтеся для доступу в поштовий ящик обома способами, а лист видалили через веб-інтерфейс. Якщо перед цим ви скачали його поштовою програмою, то незалежно від її налаштувань, у вас є його локальна копія. Буває і зворотна ситуація: поштова програма налаштована так, щоб не видаляти викачані листи з сервера, а ви видалили одне з них з локальної папки. В цьому випадку шукайте його на сервері.
3
Нарешті, якщо виявиться, що ви гарантовано видалили повідомлення як з сервера, так і з поштової програми, спробуйте знайти хоча б вкладення. Якщо ви скачували вкладені в повідомлення файли на комп'ютер, згадайте, в яку папку ви їх зберегли.
4
Нарешті, якщо знайти лист або вкладення не вдалося ні на сервері, ні в кеші поштової програми, ні на дисках комп'ютера, завжди залишається ще один варіант: попросити особа, висланих вам повідомлення, відправити його ще раз.