Як перевірити термос. зробити термос в домашніх умовах.

Навіть якщо ви не любите полювання і риболовлю і взагалі не дуже часто вибираєтеся на природу, все одно у вашому будинку повинен бути термос , оскільки він може знадобитися і при інших обставинах. Їжу і чай в термос е можна взяти в дорогу, на дачу, на роботу. Навіть вдома вам може знадобитися підтримувати протягом кількох годин температуру приготованого блюда або завареного відвару. Істотно полегшити ваше життя в таких ситуаціях може хороший термос . Визначити його якість потрібно вдома відразу після покупки.
Інструкція
1
Почніть визначення якості термос а ще в процесі придбання. Зверніть увагу на кришку і пробку. Вони повинні бути дуже герметичними. Через пробку втрачається до 40% тепла. Чим простіше конструкція пробки і кнопки, тим менше тепла вони будуть випускати назовні.
2
Відкрутіть кришку і понюхайте термос . Хороший термос не матиме будь-яких різких і специфічних запахів.
3
Трохи потрясіть термос . Якщо відчуваєте, що щось всередині бовтається, це ознака того, що колба погано прикріплена до корпусу і може швидко прийти в непридатність при найменшому ударі, особливо, якщо колба скляна. У якісному термос е нічого не повинно бовтатися.
4
Почитайте інструкції. Надійні, поважають себе і споживача виробники, обов'язково призводять докладний опис властивостей термос а й дають певну гарантію на якість вакууму в термос е.
5
Перш ніж купувати термос , визначитеся зі своїми вимогами до часу збереження тепла. Відповідно до цього вибирайте обсяг термос а. Навіть дуже хороший термос об'ємом в 0.5 літра не зможе утримувати тепло протягом 24 годин. Чим більше об'єм, тим довше термос тримає тепло.
6
Прийшовши додому, відразу почніть перевірку якості вакууму, оскільки в магазині візуально це зробити неможливо. Наберіть в колбу окріп і вилийте його через 5 хвилин. Так ви прогріє термос . Потім знову налийте в термос окріп, але не до самого верху, залиште 1см для повітря (так робіть завжди при заповненні термос а). Залиште термос на 30 хвилин. Якщо після закінчення цього часу стінки термос а стануть теплими, термос бракований. Поверніть його в магазин.
7
Перевірте термос на відповідність заявленим параметрам. Час збереження тепла залежить від якості вакууму, тобто відстані між колбою і корпусом. Чим воно менше, тим швидше остигає вміст термос а. Перевірити це можна, наливши в термос окріп і залишивши його на 24 години при кімнатній температурі. Після закінчення 24 годин перевірте температуру води в термос е. Якщо температура рідини в 1.5-2 літровому термос е не опуститься нижче 55 градусів, то термос добре зберігає тепло.
Зверніть увагу
Не розміщуйте термос для перевірки в морозильну камеру. Такий метод нічого не дає. Тестируйте термос при кімнатній температуре.Прі покупці термоса обговоріть з продавцем можливість повернення товару в разі виявлення дефектів.
Корисна порада
Якщо ви купуєте термос для заварювання трав, віддайте перевагу скляній колбі. Металева колба може окислюватися.