Як записати на флешку з комп'ютера. перекинути фото з комп'ютера на флешку.

Знімні носії інформації являють собою простий і зручний інструмент для зберігання будь-якої цифрової інформації - від улюблених фільмів і музики до робочих файлів і документів. Мабуть, найпоширенішим переносним пристроєм є флешка.
Інструкція
1
Підключіть флешку до комп'ютера через USB-порт. Перевірте чи достатньо на ній вільного місця для запису. Якщо його недостатньо, видаліть непотрібні файли, щоб звільнити додаткове місце.
2
Виділіть за допомогою комп'ютерної миші файли, які ви збираєтеся записати на флешку . Клацніть по виділених файлів правою кнопкою миші, наведіть курсор на пункт «Відправити» і виберіть у списку, флешку , на яку ви збираєтеся здійснити запис даних. Після цього з'явиться вікно, яке буде показувати хід запису. На ньому ви побачите обсяг записуваних даних і приблизне час, що залишився до закінчення запису.
3
Також дані можна записати іншим чином. Виділіть мишкою необхідні файли, клацніть по ним правою кнопкою і виберіть пункт «Копіювати». Далі за допомогою провідника відкрийте флешку , призначену для запису. Тепер зайдіть в необхідну папку, клацніть на порожньому місці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вставити». Файли почнуть копіюватися.
4
Є й третій спосіб. За допомогою провідника відкрийте два вікна. У першому вікні повинна бути відкрита папка з файлами, які вам необхідно записати на флешку , в іншому вікні - сама флешка. Тепер виділіть за допомогою миші потрібні файли і перетягніть їх у вікно, в якому у вас відкрита флешка. Після цього файли почнуть записуватися.
5
Крім стандартного провідника ви можете скористатися і сторонніми файловими менеджерами. Найбільш популярними серед них є такі, як Total Commander, Far, Norton Commander та інші. Відкрийте в одному вікні файлового менеджера папку з файлами для запису, в іншому вікні - флешку . Тепер виділіть необхідні файли і натисніть на кнопку «Копіювати». Процес запису даних почне здійснюватися.
Зверніть увагу
При від'єднанні флешки рекомендується користуватися безпечним витяганням пристроїв - це дозволить уникнути можливої втрати даних.