Як друкувати титульний лист.

Титульний лист будь письмової роботи має не менш важливе значення, ніж її зміст. Грамотно оформлений титульний лист допоможе розташувати до себе членів перевіряє комісії і зіграє позитивну роль при оцінці вашої праці.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - текстовий редактор;
  • - принтер.
Інструкція
1
У верхній частині титульного лист а напишіть назву управлінського органу, до якого відноситься ваша організація. Виділіть і потім вирівняйте текст посередині, натиснувши на відповідний значок в панелі швидкого доступу, або за допомогою гарячих клавіш Ctrl + Е. Для оформлення цього пункту оберіть шрифт розміром 12 кегель.
2
Надрукуйте назву організації, в якій була створена робота. Вирівняйте напис описаним вище способом. Назву можна друкувати як великими, так і малими літерами. Використовуйте 11-12 кегель.
3
Нижче, але не доходячи до середини титульного лист а, напишіть малими літерами (11-12 кегель) назва структурного підрозділу, до якого відноситься тема роботи (кафедра, відділ підприємства і т.д .). Його також оформите в середині лист а.
4
Вибравши більш великий шрифт (від 16 до 20 кегель), рівно посередині титульного лист а розташуйте назву самої роботи. Воно пишеться повністю великими літерами. При необхідності трохи нижче і дрібним шрифтом додайте назву дисципліни або галузі, в якій проводилася робота. Також тут вказується тип даної роботи (диплом, дисертація, пояснювальна записка, доповідь і т.п.). При оформленні заголовка допускається виділення жирним шрифтом (Ctrl + B).
5
Нижче, по правому краю (Ctrl + R), внесіть свої П.І.Б. як особи, яка виконала роботу, а також П.І.Б. і посада перевіряючого особи, керівника проекту або наукового керівника. Іноді, якщо це наукове дослідження або випускна робота, вносяться дані про рецензента. У деяких вищих навчальних закладах прийнято оформлення інформації про людину, виконуючи проект або дослідження, робити посередині титульного лист а. Найчастіше ці дані друкуються шрифтом в 10-11 кегель.
6
У самому низу титульного лист а дрібним шрифтом (8-10 кегель) надрукуйте назву міста, в якому видана робота і під ним розмістіть рік видання.
Корисна порада
Перш, ніж почати оформляти титульний лист, ознайомтеся в вимогами, що пред'являються організацією, в якій виконується работа.Не вносите власних доповнень поки не переконаєтеся, що вони в даному випадку допустимі.
На сьогоднішній день існує велика кількість програм, які широко використовуються музикантами. З інтернету можна скачати кількість тюнерів, редакторів музики і утиліт для запису звуку. Не так давно з'явилися програми, що дозволяють виробляти написання нот за допомогою клавіатури, що робить роботу музиканта значно простіше і швидше.
Інструкція
1
Нотні редактори - програми, які використовуються для написання нот з комп'ютера. Вони дозволяють набирати нотний текст, проводити операції копіювання-вставки, розміщувати нотний стан і виводити отриманий результат на друк. Деякі програми також здатні відтворювати набрані мелодії.
2
Для написання мелодій встановіть сподобався вам нотний редактор. Серед найвідоміших утиліт можна відзначити Finale, Encore і Cakewalk. Завантажте найбільш вподобану для вас утиліту, ознайомившись з її функціоналом на офіційному сайті розробника. Проведіть її установку відповідно до інструкцій інсталятора.
3
Для роботи з такими програмами використовується єдина основа - система палітр. Вона являє собою кілька кнопок для введення в текстовий файл партитури, що складається з однакових елементів - ключів, нот різної тривалості, випадкових знаків, позначення акордів і т.п. Палітра виглядає як набір елементів, який за зовнішнім виглядом схожий з панеллю інструментів графічних редакторів Photoshop або GIMP.
4
Щоб додати потрібний елемент, виберіть відповідний інструмент на палітрі і розмістіть його на нотному стані сторінки, який налаштовується за допомогою відповідного пункту налаштувань обраної програми. Перед використанням інструментів виберіть потрібну партитуру, задайте кількість нотоносца за допомогою відповідних функцій у вікні програми або запропонованих шаблонів.
5
Введіть назву титульного аркуша, композиції та ім'я композитора. Задайте розмір шрифту і розмір відображуваних елементів. У діалозі Page Setup ви можете задати горизонтальне або вертикальне розташування листка. Після всіх операцій форматування, приступите до встановлення тональності нового твору за допомогою команд меню Measures або Change key. Після цього ви можете приступати до написання мелодії і завданням додаткових налаштувань.
Корисна порада
Перед використанням програми уважно прочитайте файли допомоги і керівництва з використання через розділ Help програми або на офіційному сайті розробника.