Як зробити фотографію довше.

Подовження фотографії - нескладна процедура, але все ж вимагає деяких навичок. Зокрема, займаючись цим в Adobe Photoshop, варто знати про існування команди «Вільне трансформування».
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть редактор Adobe Photoshop CS5 і додайте в нього необхідну фотографію : натисніть пункт меню «Файл»> «Відкрити» (або клікніть гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібний файл і клацніть « Відкрити ». Усно позначимо цей документ як Д1.
2
Натисніть пункт меню «Зображення»> «Розмір зображення». У вікні, будуть поля «Ширина» та «Висота», запам'ятайте ці значення - це розміри зображення, яке ви додали в Photoshop.
3
Щоб відкрити вікно нового документа клікніть пункт меню «Файл»> «Створити» (або за допомогою гарячих клавіш Ctrl + N). Висоту залиште такий же, як у фотографії, розміри якої ви визначили в другому кроці цієї інструкції, а ширину зробіть приблизно в півтора рази більше. Натисніть «ОК». Усно позначимо цей документ як Д2.
4
Виберіть інструмент "Переміщення" (гаряча клавіша V), перетяните зображення з Д1 на Д2 і вирівняйте його по лівому краю.
5
Викличте команду вільної трансформації. Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть пункт меню «Редагування»> «Вільне трансформування». Другий - клікніть гарячі клавіші Ctrl + T. По боках і кутах шару з'являться прозорі квадратні маркери. Наведіть курсор на той з маркерів, який знаходиться на правій стороні зображення. Курсор перетвориться на обопільну стрілочку. Затисніть ліву кнопку і потягніть мишу вправо до самого краю, тим самим розтягуючи зображення. Натисніть Enter, щоб закріпити результат.
6
Щоб зберегти результат натисніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + S), виберіть шлях для майбутнього файлу, впишіть його ім'я, в полі «Тип файлів» вкажіть Jpeg і натисніть «Зберегти».
7
Щоб скасувати попередню дію, користуйтеся гарячими клавішами Ctrl + Z. Щоб скасувати більше однієї дії, користуйтеся вікном «Історія» (пункт меню «Вікно»> «Історія»).