Як рекламувати продукцію.

Реклама, як відомо, двигун прогресу. Прогрес сьогодні рухається з оглушливою швидкістю і сучасний споживач просто тоне в морі вибору. Як же рекламувати свою продукцію , щоб в цьому морі помітили саме вас?
Інструкція
1
Друкуйте рекламні оголошення в газетах, журналах і різних каталогах. Це традиційний спосіб рекламувати свою продукцію . Хоча в сучасному, активно мінливому світі він працює неефективно.
2
Використовуйте можливості інтернету. З появою глобальної мережі виникло нове велике поле для рекламної діяльності. Створіть особистий сайт, де будете розповідати про свою компанію, а також про пропонованої продукції. Для успішної роботи сайту враховуйте його SEO-оптимізацію для пошукових систем, тобто створення умов для того, щоб за певних запитах, що стосуються вашої продукції, пошуковик видавав ваш сайт на перших сторінках пошуку.
3
Організуйте промо-акції, презентації та дегустації. Покажіть, ніж хороший ваш продукт на ділі. Сучасний споживач не завжди вірить тому, що пишуть в газетах і показують по телебаченню, але він ще не розучився довіряти почуттю дотику і смаку.
4
шокує. Свого часу одна дуже популярна нині марка молодіжного одягу стала рекламувати свою продукцію за допомогою рекламних плакатів із зображеннями новонароджених в плаценті, заляпаний кров'ю одягу або поцілунку священика і черниці. Це викликало скандал в пресі і, в результаті, ім'я компанії звучало на кожному кроці, і продажі стрімко зросли. Але не варто переходити межі моралі. Ви можете не шокувати, а образити покупця, і ефективність стратегії зійде нанівець.
Зверніть увагу
Не витрачайте гроші на зовнішню рекламу та рекламу по телебаченню, якщо ваша фірма не володіє великим бюджетом. Коштів вам вистачить на 1-2 дні демонстрації наружки або 2-3 рекламних ролика по телевізору, а це не принесе практично ніяких результатів, крім серйозних збитків. Пам'ятайте, що є дешеві, але ефективні методи маркетингу, наприклад, той же «сарафанне радіо».
Корисна порада
Якщо у вас невелике приватне виробництво, дуже ефективним методом реклами вашої продукції буде класичне «сарафанне радіо». Сьогодні це явище називається більш офіційно - вірусний маркетинг. У ваших силах зробити так, щоб ваш товар рекламували самі клієнти. Поширюйте продукцію серед своїх друзів і знайомих, роблячи знижки за поширення хороших відгуків про вашої продукції. Цей метод працює і для великих компаній, але там інші канали поширення інформації (інтернет, наприклад).