Як побудувати будинок з пористого бетону.

В даний час ніздрюватий бетон часто використовується при будівництві будинків . Справа в тому, що даний будівельний матеріал має прийнятну вартість. Такий бетон можна легко утеплити.
Інструкція
1
Для початку займіться риттям котловану. Для цієї мети візьміть в оренду високопродуктивний екскаватор. Решта земельні роботи, які пов'язані з доопрацюванням котловану, ви можете виконати вручну. Найкращим підставою фундаменту вважається пісок. На дні котловану зробіть рівну цементно-піщану стяжку. Її товщина повинна бути не менше 5 сантиметрів.
2
Потім поверх стяжки укладете два шари рулонного гидростеклоизола. За допомогою газового пальника зваріть полотна гідроізоляційного килима. По краях обов'язково зробіть випуск, довжина якого повинна бути більше 1 метра. Це необхідно для того, щоб потім можна було підвернути ізоляцію зовні на бетонну стіну фундаменту. По шару гидростеклоизола зв'яжіть каркас підстави. Використовуйте для цієї мети Пруткова арматуру.
3
Розпочніть бетонним роботам. По краях арматурного каркаса встановіть тимчасову дощату опалубку і залийте в неї бетон. Зробіть його поверхню рівною. Обов'язково виконайте ущільнення. Робиться воно за допомогою вібратора. Залиште дану конструкцію не кілька днів, поки вона не зміцніє.
4
Розпочніть зведенню перекриттів. Після того як стіни фундаменту виведені на проектну відмітку, встановіть горизонтальну збірно-розбірну опалубку. Вона необхідна для відливання перекриття підлоги першого поверху. Регулювання її здійснюється за допомогою стійок. Вкрай не рекомендується в'язати арматуру в місцях прорізів.
5
Перекриття обов'язково захистіть перед відливанням. Для цього використовуйте дошки. Після того як стіни зведені на висоту першого поверху, займіться відливанням міжповерхового перекриття.
6
Далі переходите до стін. Найкраще зводите стіни і одразу укладайте утеплювач. Він повинен розташовуватися в тілі стіни. Використовувати найкраще утеплювачі, виконані з листового пінополістиролу. Зовнішню і внутрішню кладку ведіть одночасно. Зробіть більш привабливим фасад. Використовуйте облицювання цеглою.