Як отримати срібну медаль в школі.

Срібна медаль - відзнаку учня, показник його успіхів у фіналі першого життєвого етапу. Вона менш престижна, ніж золота, а й вимагає в кілька разів менше зусиль.
Інструкція
1
Дайте знати комусь із викладачів, що хочете отримати срібну медаль . Це набагато важливіше, ніж може здатися, адже такий «заявкою» ви відразу сформуєте до себе певний стосунок. Вчителі будуть знати, що у вас є мета і ви намагаєтеся її домогтися, тому будуть уважніше (і, можливо, прихильніше) ставитися до вас на уроках.
2
Розраховуйте свої сили. Срібна медаль хороша тим, що дозволяє вам мати будь-яку кількість «четвірок» в десятому класі, і дві - в одинадцятому. Це дозволяє школяреві не сліпо зубрити всі предмети підряд, а сконцентруватися на чомусь, підтягнути і довчити. Наприклад, якщо ви твердо знаєте, що не витягне геометрію на «п'ять», але легко візьмете «чотири», то цілком можна кілька «відпустити» цей предмет і зайнятися англійською мовою, який ви дійсно можете поліпшити.
3
Проявляйте видиме старання. Найчастіше буває так, що талановитому, але ледачому учневі ставлять оцінку нижче, ніж якого немає, але старанної школярці. Це пов'язано з тим, що вчителям не так важливі ваші знання з предмета, набагато більшу роль відіграє ваше прагнення вчитися. Тому (особливо в другому півріччі випускного класу) вам потрібно докладати максимум зусиль, робити всі завдання і всім своїм виглядом показувати викладачам, що ви готові працювати над собою.
4
Проявляйте соціальну активність. Багато в чому тиск на викладачів надають завучі, які мають власний «план» по кількості випускників-медалістів в навчальному році. Відомі випадки, коли медалі видавалися виключно заради того, щоб підняти престиж школи: «Цього року гімназія випустила 5 золотих медалістів! Це є незаперечним показником якості педагогічного складу ». Тому якщо ви берете участь в соціальному житті школи (виступи, КВН, олімпіади, зірниці), то завучі можуть взяти вас на замітку. Однак це не дозволяє вам забути про навчання - просто так медаль все-таки не дають.
Корисна порада
Один раз сказавши про свій намір стати медалістом, більше не розвивайте цю тему, інакше це може звести весь ефект до нуля як просто хвастощі.