Як знайти роботу в Ізраїлі.

Влаштуватися за своєю спеціальністю бажає більшість випускників вузів. Пошук роботи часто пов'язаний з багатьма труднощами і підводними каменями, тим більше, якщо ви це хочете зробити не в своїй країні, а, припустимо, в Ізраїлі . У цьому випадку необхідно слідувати певним алгоритмом, який підтверджений досвідом фахівців.
Вам знадобиться
  • - професійно заповнена трудова біографія;
  • - знання івриту на середньому рівні;
  • - оголошення в місцевих ізраїльських ЗМІ.
Інструкція
1
Попрацюйте зі своєї спеціальності якийсь час не в Ізраїлі . Дуже важко буде отримати робоче місце в цій країні, якщо ви не змогли спробувати свої сили на виробництві у вашому напрямку. Враховуйте, що в Ізраїлі працює багато класних фахівців у всіх сферах і конкурс на місце дуже жорсткий. Чим більше у вас буде досвіду за плечима, тим прихильною буде ізраїльський роботодавець.
2
Освойте іврит на середньому рівні. Без національної мови в Ізраїлі - нікуди. Вам потрібно найняти репетитора, або записатися на курси прискореного вивчення івриту. Якщо ви знаєте англійську, то вам буде набагато простіше. Але без івриту вас навряд чи візьмуть на постійне місце роботи з можливістю кар'єрного росту.
3
Пройдіть професійну перепідготовку після прибуття в країну. Дуже важливо придбати вміння за своєю спеціальністю вже на місці, тобто адаптуватися до ізраїльського типом роботи. У кожній країні є свої особливості, і ви повинні це чітко розуміти. Благо, зараз є багато можливостей для цього, а саме - курси професійної перепідготовки. Тим більше, під час їх проходження вас можуть помітити майбутні роботодавці.
4
Добре заповніть «корот хаїм» - трудову біографію. Зберіть тільки найкращі рекомендації від колишніх роботодавців. Продумайте кожне слово у вашому резюме. Виділіть чітко свої професійні сторони і подумайте, як вони можуть допомогти вашому майбутньому роботодавцю.
5
Звертайтеся в усі інстанції. Розсилайте свої резюме у всі компанії та установи Ізраїлю. Це набагато збільшить ваші шанси на отримання заповітної посади. Тут працює закон великих чисел: чим більше заявок відішлете, тим більше буде відповідей.
6
Ходіть самостійно по всіх ізраїльським конторам, куди потрібні фахівці з професії. Як можна частіше попадайтеся на очі потенційному роботодавцю. Не обов'язково приходити до нього в офіс. Можна просто відвідувати виставки, конференції чи лекції по темі вашого профілю.
7
Постійно розвивайтеся у своєму напрямку. В Ізраїлі працює багато науковців з усіх країн, і більшість володіє відмінною репутацією і серйозними навичками. Ви повинні відповідати цьому рівню і постійно його підвищувати. Тоді ви збільшите свої шанси у багато разів на отримання роботи в цій країні.
Корисна порада
Використовуйте в пошуку вакансії не тільки газети, але й інші ЗМІ. Наприклад, інтернет або радіо.