Як завантажувати моди в ігри.

Розробники чисто фізично не можуть наповнити гру «всім і відразу», тому часто віддають цю можливість в руки користувачів. Тоді ігри швидко починають обростати доповненнями або «модами", які легко підключаються до оригіналу.
Інструкція
1
Офіційні моди підключаються легко. Вони спеціально розробляються так, щоб вимагати мінімум зусиль від користувача, який хоче їх встановити. Якщо це DLC або звичайний Add-on, то від вас буде потрібно не більше ніж запустити інсталятор, який зробить установку. Якщо ж це «standalone» додаток, то вам навіть не потрібно оригінальної ігри на жорсткому диску (наприклад «Contract JACK» не потрібно «No One Lives Forever 2»).
2
Перевірте наявність кнопки «доповнення» в головному меню. Якщо вона там є, то установка модов не повинна викликати складності: вам потрібно буде тільки помістити файли модифікації в кореневу директорію ігри , або якусь папку в ній (для кожного випадку - свою). Потім - запустити гру, вибрати пункт «доповнення», і в ньому - недавно встановлене. Такий спосіб характерний в основному для RPG, але трапляються і шутери (Doom 3, наприклад).
3
Перевірте наявність лаунчер для аддонів. Якщо перед запуском ігри з'являється меню, і пункт «доповнення» знаходиться в ньому, то це дозволяє використовувати кілька модифікацій відразу. Таке характерно для ігор від Bethesda, таких як «Oblivion» і «Fallout 3». Помістивши кілька модифікацій в папку з грою, ви можете довільно підключати та відключати будь-яку з них. Таким чином, багато геймери повністю змінюють вигляд ігри , встановивши кілька десятків модифікацій одночасно.
4
Для заміни моделей і звуків - замініть файли. Це найбільш «варварський» спосіб установки модифікацій, і використовується він в основному для старих ігор, таких, наприклад, як «Counter-Strike 1.6». Установка відбувається наступним чином: ви завантажуєте якісь файли, відкриваєте кореневу директорію ігри , знаходьте аналогічні назви і замінюєте існуючі новими. Варто відзначити, що якщо модифікація буде працювати погано, то повернути все назад ви не зможете, тому обов'язково робіть «резервне копіювання» оригінальних файлів ігри .
Корисна порада
Перевірте форуми. Спосіб установки модифікацій має свої нюанси.