версія прошивки iphone: Як визначити самостійно. Як подивитися версію прошивки модему iphone.

Законослухняний громадянин США навряд чи зацікавить версія прошивки і модему iPhone. Що ж стосується любителів зламати або розблокувати даний пристрій, то і американці, і росіяни неодмінно скористаються принадами джейлбрейка і анлока. Для цього, в основному, і необхідно визначати версію прошивки і модему iPhone.
Інструкція
1
Джейлбрейк (від англ. Jailbreak - втечу з в'язниці) - це процес злому iPhone для подальшої установки онлайн магазину Cydia, який дозволяє завантажувати додатки, які не пройшли цензуру Apple. У більшості випадків додатки є безкоштовними, що й приваблює користувачів iPhone.
2
Існує кілька методів джейлбрейка. Кожен з них підходить до певних версіями прошивки iPhone. Щоб дізнатися номер своєї прошивки , зайдіть в «Налаштування/Settings», «Основні/General», «Про устрій/About». Перейдіть вниз до пункту «Версія/Version» (наприклад, 4.2.1 (8С148)).
3
Версія прошивки - це номер операційної системи iPhone (iOS), яка в даний момент працює на вашому телефоні. Періодично Apple випускає нові офіційні прошивки , при установці яких всі попередні зміни (зроблені за допомогою джейлбрейка) скасовуються, і телефон доводиться зламувати заново.
4
Анлок (від англ. Unlock - розблокувати) - це злом модему iPhone з метою відв'язування його від конкретного оператора стільникового зв'язку. У США, наприклад, iPhone завжди прив'язаний до тієї чи іншої мережі. У Росії можна купити iPhone самостійно і користуватися послугами будь-якої мережі на вибір. Або придбати пристрій в салоні стільникового зв'язку, тоді й виникне проблема прив'язки до оператора.
5
Для того щоб розблокувати iPhone, необхідно знати номер модему. Для впізнання зайдіть в «Налаштування/Settings», «Основні/General», «Про устрій/About» і перейдіть до «Прошивка модема» (наприклад, 05.15.04).
6
Щоб вибрати метод джейлбрейка або анлока, звірте версії прошивки і модему свого iPhone з таблицею http://iphone2go.ru/svodnye-tablicy-dlja-dzhejjlbrejjka/. Якщо ж у вас найсвіжіша версія прошивки , то доведеться почекати, поки хто-небудь не придумає, як її зламати.
Корисна порада
Аналогічним способом можна з'ясувати версію прошивки iPod Touch і iPad.