Як відправляти фото на стіну. Як відправити посилання на стіну в контакті.

На даний момент соціальні мережі є засобом спілкування нарівні з стільниковими телефонами, електронною поштою та поштовими агентами. Щодня мільйони людей обмінюються повідомленнями, вітають близьких зі святами, діляться враженнями і просто радують один одного. Багато користувачів відправляють повідомлення друзям і хочуть вкласти в них якомога більше емоцій. Різні соціальні мережі по різному справляються з цим завданням. Наприклад, соціальна мережа «В контакті» пропонує користувачам можливість відправити фото на стіну одного.
Інструкція
1
Щоб оригінально привітати людину з святом або просто поділиться з ним гарним настроєм, відправте фото графию на його стіну «В контакті». Відправлення зображення - зовсім не складне справа та забере у вас всього декілька хвилин.
2
Для початку виберіть зображення на вашому комп'ютері і помістіть його в окрему папку. Далі відкрийте вашу сторінку в соціальній мережі «В контакті». Створіть у списку ваших альбомів з фото Граф окремий альбом, в якому будуть розміщені зображення з привітаннями. Для цього знайдіть на вашій сторінці «В контакті» посилання «Мої фото графії», яка розташована в списку посилань під логотипом «В контакті». Натисніть на посилання. Перед вами з'явиться напис: «Ви можете зберігати необмежену кількість фото Граф на Вашій сторінці. Для того щоб завантажити Ваш перший фото альбом, натисніть сюди ». Натисніть на напис, щоб створити альбом. Введіть його назву, наприклад, «Мої зображення». Тепер завантажте в нього фото графию, яку ви до цього вибрали на вашому комп'ютері. Для цього натисніть на кнопку «Вибрати фото графії», знайдіть зображення на вашому комп'ютері і натисніть кнопку «Відкрити», потім кнопку «Відправити». Альбом з фото Граф створений.
3
Для відправки картинки одному перейдіть на його сторінку. Знайдіть блок «Стіна», під блоком розташована напис «Написати повідомлення». При натисканні на напис з'явиться кнопка «Прикріпити» - клацніть по ній. Виберіть з списку пункт «Фотографію». З'явитися вікно з можливістю вибору ваших фото графа. Натисніть на доданий раніше фото , потім на кнопку «Відправити». Тепер фото графия додана - ви можете побачити її на стіні одного.
Корисна порада
Якщо з якихось причин ви не хочете створювати окремий альбом з фотографіями, повторіть крок 3. Але замість вибору фотографії з ваших альбомів натисніть кнопку «Виберіть файл», знайдіть потрібну фотографію на вашому комп'ютері та натисніть кнопку «Відкрити» , далі кнопку «Відправити».