Як отримати uin для jimm.

Програма Jimm використовує вашу наявну облікову запис від ICQ. Якщо ж UIN у вас поки відсутня, отримаєте його через офіційний сайт цієї служби. Для цього буде потрібно всього кілька хвилин.
Інструкція
1
Перейдіть за наступним посиланням: https://www.icq.com/join/ru.
2
Заповніть анкету. Вказувати справжні ім'я, прізвище і дату народження не обов'язково, головне, щоб всі поля були заповнені, а дата народження була такою, щоб, згідно з нею, вам виявилося більше 13 років. Адреса e-mail вкажіть справжній, бо на нього прийде посилання активації. На цей же ящик ви зможете при необхідності запросити і повідомлення для відновлення пароля. Сам пароль зробіть складним, особливо з урахуванням того, що його довжина не повинна перевищувати восьми знаків. Використовуйте поєднання великих і малих літер, а також цифр. Введіть каптчу, після чого натисніть на кнопку «Реєстрація».
3
Отримавши в електронну поштову скриньку посилання для активації, перейдіть по ній. Ви дізнаєтеся, який вам привласнений номер - це і є UIN. Запишіть його.
4
Переконайтеся, що інтернет на телефоні налаштований правильно. Особливу увагу зверніть на точку доступу (APN). Скачайте програму Jimm з офіційного сайту, якщо ви цього ще не зробили. Чи не качайте її з інших сайтів, тим більше за гроші, оскільки, по-перше, вона безкоштовна, а по-друге, модифіковані версії Jimm можуть містити шкідливий код. Запустіть програму. Виберіть пункт меню, відповідний вводу реєстраційних даних (у різних версіях програми його місце розташування може відрізнятися). Введіть UIN і пароль. Здійснивши з'єднання, ви виявите, що ваш список контактів пустий, оскільки ви ще нікого не додавали в нього. Додайте в нього друзів або повідомте їм свій UIN (але не пароль!), Щоб вони самі вас додали. Якщо вас додасть будь-хто і це виявиться дійсно друг, а не спамер, авторизуйтеся його.
5
Якщо з якої-небудь причини ви забудете пароль, перейдіть на наступну сторінку: https://www.icq.com/password/ru. Введіть UIN або адресу електронної пошти (друге передбачено на випадок, якщо разом з паролем ви забули і номер), а також каптчу. Дочекайтеся надходження в електронній поштовий ящик повідомлення з посиланням на форму для відновлення пароля.