Як дізнатися ip відправника листа. Як дізнатися ip адреса відправника листа на пошту.

Іноді виникає необхідність дізнатися, з якого IP-адреси вам прислали електронного листа. Відповідна інформація в ньому міститься і для того щоб її дізнатися, зовсім не обов'язково бути хакером. Адже секретної вона не є.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку через веб-інтерфейс. Використовуйте для цього повну версію інтерфейсу (Не WAP або PDA).
2
Відкрийте повідомлення, IP-адреса відправника якого ви бажаєте дізнатися.
3
Якщо ваш поштовий ящик знаходиться на сервері «Яндекса», натисніть «Додатково», потім - «Властивості листи».
4
Якщо ви зайшли через веб-інтерфейс служби Mail.Ru, натисніть внизу сторінки на посилання «Ще» і в меню виберіть «Службові заголовки».
5
Якщо ви користуєтеся Gmail, натисніть клавішу поруч стрілкою вниз, розташовану праворуч від кнопки «Відповісти», після чого виберіть у меню пункт «Показати оригінал».
6
При використанні інших поштових служб знайдіть на сторінці або в спадаючих меню відповідний пункт самостійно.
7
У який з'явився довгому тексті (веб-інтерфейси деяких поштових служб передбачають його відкривання в окремій вкладці) знайдіть рядок, аналогічну показаною нижче: Received: from domainn.ame (domainn.ame [nnn.nnn.nnn.nnn]) , де nnn.nnn.nnn.nnn - і є IP-адреса відправника даного повідомлення.
8
Якщо подібних рядків декілька, IP-адреса відправника вказано в першій з них. Виняток становить випадок, коли в ній зазначений локальний адресу, наприклад, що починається з 192.168. Тоді справжній IP-адреса шукайте в другій такої рядку.
9
Запишіть адресу, закрийте окрему вкладку при її наявності і лише потім здійсніть вихід з поштової скриньки.
10
У разі якщо вам надійшло електронне повідомлення шахрайського характеру або воно містить погрози, повідомте певний вами IP-адреса відправника в управління «К» МВС РФ. Пам'ятайте однак, що воно могло бути відправлено через анонімний проксі-сервер або через чужу машину, власник якої, можливо, навіть і не підозрює, що вона заражена вірусом.
11
Ніколи не розголошуйте отриману вами інформацію про IP-адресу відправника електронного листи, а також не використовуйте її з метою здійснення деструктивних дій будь-якого характеру.
Незважаючи на те, що кілька років тому був створений закон, що забороняє розсилку спам-повідомлень на електронну пошту, їх стало ще більше. При отриманні такого листа багато хто хоче знати його відправника , а для цього необхідно з'ясувати його ip.
Інструкція
1
Щоб дізнатися ip відправника листи на mail.ru вам необхідно: -відкрити лист; -натиснути RFC.Ви побачите код письма, який буде містити ip його відправника , дату і час його доставки, програму з якою воно відправлялося та іншу інформацію.
2
Щоб дізнатися ip відправника листи на rambler.ru вам необхідно: -відкрити лист; -натиснути "Інші дії" і ввести код пісьма.Ви побачите код письма, який буде містити ip його відправника , дату і час його доставки, програму з якою воно відправлялося та іншу інформацію.
3
Щоб дізнатися ip відправника листи на yandex.ru вам необхідно: -відкрити лист; -натиснути "Властивості листа" .Ви побачите код письма, який буде містити ip його відправника , дату і час його доставки, програму з якою воно відправлялося та іншу інформацію.
4
Щоб дізнатися ip відправника листи на Microsoft Outlook вам необхідно: -відкрити лист; -натиснути "Властивості листа", а потім "Детальніше" .Ви побачите код письма, який буде містити ip його відправника , дату і час його доставки, програму з якою воно відправлялося та іншу інформацію.
5
Щоб дізнатися ip відправника листи на The Bat вам необхідно: -відкрити лист; -натиснути F9.Ви побачите код письма, який буде містити ip його відправника , дату і час його доставки, програму з якою воно відправлялося та іншу інформацію.