Переадресація пошти: Як зробити настройки.

Використання електронної пошти у багатьох вже давно увійшло в звичку. Для когось це є просто необхідністю - наприклад, для ділового листування. Найчастіше в однієї людини заведено кілька поштових скриньок - особистий, робочий, для інших цілей. З цієї причини часто виникає потреба в налаштуванні переадресації всіх листів на один ящик.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сайт, на якому ви реєстрували поштову скриньку, з якої хочете налаштувати переадресацію. Введіть логін і пароль і увійдіть в пошту. Знайдіть посилання «Налаштування» і перейдіть по ній. Налаштувати переадресацію пошти можна двома способами.
2
Перший спосіб більш доцільний в тому випадку, якщо ви хочете переадресувати всі листи без винятку. Знайдіть в настройках підрозділ «Переадресація» або «Пересилання». У відповідному полі введіть адресу електронної пошти , на який ви хочете налаштувати переадресацію. Збережіть зміни.
3
Другий спосіб підходить в тому випадку, якщо ви хочете переадресувати не всі листи, а тільки деякі. Знайдіть в настройках підрозділ «Фільтри». Тут ви зможете створити один або кілька фільтрів, при виконанні умов яких ті чи інші листи перенаправлятимуться на вказану поштову скриньку. Наприклад, в якості умов фільтра можуть використовуватися певний поштову адресу, з якого приходить лист, або наявність тих чи інших слів в темі вхідного листа.
4
Якщо вам необхідно налаштувати переадресацію декількох поштових скриньок на один, то в цьому випадку може виявитися більш зручної функція збору пошти . Щоб налаштувати збір, увійдіть в ту пошту, на яку ви бажаєте налаштувати переадресацію. В налаштуваннях знайдіть пункт «Збір пошти ». У відповідному полі вкажіть ті адреси поштових скриньок, з яких ви хочете переадресовувати листи на дану пошту. Також вам необхідно буде ввести пароль для кожного з поштових скриньок.
Корисна порада
При налаштуванні переадресації пошти ви також можете налаштувати додаткові параметри. Наприклад, ви можете вказати чи потрібно залишати оригінали листів в поштовій скриньці, на якому настроєна переадресація, чи ні. Те ж саме можна налаштувати і для збору пошти.