Як видалити всі вхідні листи.

Очищати електронну поштову скриньку вручну, повідомлення за повідомленням - втомлива робота, особливо, якщо їх багато. Набагато зручніше здійснити цю операцію автоматично. Веб-інтерфейс практично кожної поштової служби оснащений відповідною функцією.
Інструкція
1
Зайдіть в свою електронну поштову скриньку, використовуючи веб-інтерфейс.
2
Створіть нову папку для зберігання тих повідомлень, які вам знадобляться навіть після очищення. Дайте їй будь-яку назву.
3
Перейдіть в папку з вхідними повідомленнями. Виділіть на першій сторінці ті листи , які вам необхідно зберегти. Здійсніть операцію переміщення їх у нову папку.
4
Подивіться, не опинилися Чи на першій сторінці після цього важливі повідомлення з наступних сторінок. При необхідності, перенесіть в додаткову папку і їх.
5
Поступите аналогічним чином з усіма важливими повідомленнями з усіх сторінок папки «Вхідні».
6
Аналогічно поступите і з важливими вихідними повідомленнями. Для них, щоб не плутати їх з важливими вхідними, можна створити окрему нову папку. На всякий випадок, пошукайте важливі листи і в папці для спаму - іноді вони потрапляють туди помилково.
7
Перенісши всі важливі повідомлення (їх, швидше за все, виявиться порівняно небагато) в створені вами нові папки, приступите до очищення папок для вхідних і вихідних повідомлень. Кожну з них очищайте наступним чином. Спочатку спробуйте знайти на сторінці кнопку або пункт меню (у тому числі, спадаючого), що дозволяє очистити папку цілком. Місцезнаходження такого пункту залежить від того, який ви користуєтеся поштовою службою. Якщо знайти його не вийшло, знайдіть поле для галочки, розташоване в самому верху сторінки, над першим повідомленням. Поставте в нього галочку, і виділеними виявляться всі повідомлення або на сторінці, або у всій папці (також залежить від поштової служби). Видаліть їх. Якщо виявиться, що віддалилися повідомлення тільки на одній сторінці, повторюйте операцію до тих пір, поки не виявиться очищеної вся папка. Навіть у цьому випадку очищення здійснюється набагато швидше, ніж при виділенні і видаленні повідомлень вручну по одному.
8
Всі повідомлення, які ви видалили, виявляться в папці «Дистанційні». Очистіть її аналогічним чином. На питання про те, чи дійсно ви бажаєте видалити повідомлення безповоротно, відповідайте позитивно.
9
З нових папок, в які ви перемістили важливі повідомлення, нічого не видаляйте. При бажанні зробіть резервну копію важливих листів.
10
Вийдіть з поштової скриньки.