Як підключити варильну панель самостійно. Підключення варильної панелі.

Ви придбали одну з важливих складових хорошою побутової техніки - варильну поверхню. Чи зможете ви підключити її самостійно? Зможете, якщо у вас є хоч мінімальний досвід роботи з такими приладами. Дотримуйтеся інструкції, так як будь-яка помилка може обернутися поломкою настільки делікатного пристрою. Результатом ваших правильних і скоординованих дій буде наявність в інтер'єрі вашої кухні нової діючої вручений панелі.
Вам знадобиться
  • - інструкція з підключення;
  • - необхідні інструменти.
Інструкція
1
Прочитайте уважно інструкцію по установці вручений поверхні перш, ніж почати процес її підключення. Пам'ятайте про запобіжні заходи при роботі зі складними побутовими приладами.
2
Переконайтеся перед установкою варильної поверхні, що її робоча напруга електроживлення збігається з напругою наявної мережі. Для того щоб це дізнатися, скористайтеся таблицею технічних даних, яка знаходиться на нижній поверхні варильної панелі.
3
Вимкніть подачу напруги і самостійно підключіть кабелі до ланцюга харчування. Напруга живлення нагрівальних елементів складає 230 В змінного струму. Варильна поверхня успішно функціонує і від мережі змінного струму з напругою 220 В. Варильна панель повинна бути підключена до мережі змінного струму так, щоб для відключення струму малося пристрій, у якого розмикаються всі полюса з відстанню між контактами не менше 3 мм. До таких пристроїв можна віднести, наприклад, автомат захисту від надструмів, пристрій відключення при витоку на землю або плавкий запобіжник.
4
Використовуйте кабель типу H05SS-F (180 ° C) або будь-який інший, що володіє більш високими характеристиками для підключення варильної панелі до мережі змінного струму.
5
Виконайте самі підключення так, як зазначено в технічній схемі. Всі з'єднання повинні бути виконані у відповідності зі схемою з'єднання. Підключення кабелів повинно виконуватися відповідно до норм і правил. Заземлюючий кабель підключіть до затиску заземлення. Гвинти затискачів слід ретельно затиснути. Кабель для з'єднання повинен бути надійно закріплений затискачем для кабелю, а кожух - закритий сильним натисканням (щоб він зафіксувався).
6
Зніміть всі етикетки та захисні наклейки з вручений панелі, щоб перевірити її готовність до роботи, якщо поверхня панелі склокерамічна. Після підключення варильної поверхні до джерела живлення переконайтеся в тому, що всі конфорки працюють. Ви зможете це перевірити самостійно, включаючи кожну з них на нетривалий час на максимальну потужність. Обов'язково проконтролюйте роботу інших функцій вироби, наприклад, блокування панелі від дітей та індикаторів залишкового тепла.
Зверніть увагу
Неправильно підключена панель може вийти з ладу.
Корисна порада
Якщо ви раніше не займалися нічим подібним, довіртеся професіоналам.
Для установки варильної поверхні можна викликати майстра-професіонала, який забезпечить надалі безпечну і правильну експлуатацію приладу. Але якщо постаратися, то встановити варильну поверхню зможе будь-який домашній майстер, тим самим заощадивши сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • Варочная поверхня
  • Жаростійкий клей
  • Силіконовий герметик
  • Інструкція з експлуатації
Інструкція
1
Ретельно обміркуйте планування кухні. Оптимальним варіантом буде таке розташування - ні у одного краю варильної поверхні не повинні стояти столи і шафи. Це робиться для того, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря і уникнути нагрівання шафи. Тим самим убезпечити себе від загоряння.
2
Якщо варильна поверхня є вбудовуваної в меблі, то потрібно підготувати місце для установки. Виріжте отвір в кухонній стільниці, яке буде підходити за розмірами. Для деяких панелей потрібно обробити зріз шпону жаростійким клеєм для запобігання подальшій псування і деформації. В інструкції повинно бути зазначено оптимальну відстань між вирізом в стільниці і поруч стоїть меблями. Зазвичай воно становить 5-7 см.
3
В кухонну стільницю, яка може бути виготовлена з дерева або каменю, монтуються спеціальні фіксатори. До кам'яної вони кріпляться за допомогою жаростійкого клею, а дерев'яної - шурупами. Уважно огляньте варильну поверхню. Під час перевезення вона могла пошкодитися. Встановіть варильну поверхню в підготовлене заздалегідь отвір. Для запобігання зсуву плити по нижньому краю нанесіть силіконовий герметик. Він захистить варильну поверхню від попадання вологи і зафіксує її.
4
У схемі вручений поверхні до електромережі необхідно знайти послідовність підключення - "фаза", "нуль" і "земля". Якщо довжини електропроводи не вистачає, то наростите його. Не рекомендується підключати варильну поверхню безпосередньо до електромережі. На кінець дроту встановіть трьохконтактний Електровиделка. Після цього підключайте. Використовуйте розетку із заземленням, щоб уникнути ударів струмом.
Корисна порада
Колір електропроводів: "фаза" - коричневий, «нуль» - синій, «земля» - жовтий з чорною смугою (буває чорний або білий).