Як вирізати в Фотошопі фігуру людини.

Щоб вставити фігуру людини в колаж, її необхідно вирізати з вихідного зображення. Adobe Photoshop пропонує цілий набір інструментів для виділення фрагментів і областей, проте далеко не всі вони годяться для роботи з об'єктами складної форми.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію. На панелі інструментів вибирайте Magnetic Lasso Tool («Магнітне Ласо»), клацніть мишкою на силуеті людини і обводьте його по контуру. Налаштувати параметри інструменту можна на панелі властивостей. У полі Width («Ширина») вкажіть ширину ділянки, яка повинна аналізувати програма, щоб відрізнити об'єкт від фону. Feather («Розмиття») визначає радіус розмиття виділення в пікселях. У тих місцях, де фігура зливається з фоном, клацайте мишкою на силуеті, щоб полегшити інструменту задачу. Подвійним кліком замкніть виділення.
2
У версії CS3 з'явилася додаткова опція настройки виділення - Refine Edges («Поліпшити краю»). У нижній частині діалогового вікна розташовані 5 кнопок показу виділеної області. За замовчуванням активна On White («На білому») - фрагмент видно на білому тлі. Зліва - кнопка On Black («На чорному»). Використовуйте ці режими, щоб знайти дефекти виділення темних і світлих областей.Для виправлення похибок міняйте значення параметрів Radius, Contrast, Smooth, Feather, Contract/Expand, переміщаючи движки налаштувань.
3
Для виділення складних областей можна використовувати інструмент Edit in Quick Mask Mode («Редагування в режимі Швидкої маски»). Натисніть на клавіатурі D, щоб встановити кольори за замовчуванням. Виберіть кисть Brush Tool, встановіть жорсткість 100% і починайте зафарбовувати фігуру людини. Якщо ви прихопили фон навколо фігури, поміняйте місцями чорний і білий колір і тієї ж пензлем видаліть маску. Щоб повернутися в звичайний режим, в CS3 натисніть Edit in Quick Mask Mode ще раз, у більш старих версіях - сусідню кнопку. Зараз виділений фон навколо фігури. Щоб виділити людини, в головному меню вибирайте Select («Виділення») і Inverse («Інверсія»).
4
Якщо вам потрібно видалити людини з фотографії, використовуйте комбінацію Ctrl + X, якщо просто скопіювати на інше зображення - Ctrl + V.
Зверніть увагу
Дзвонити режим Швидкої маски можна, натиснувши клавішу Q.