Як поставити наголос над буквою. поставити наголос в екселя.

Значення деяких слів залежить від місця розташування наголосу. В цьому випадку його необхідно вказати. Це можна зробити як в процесі роботи над текстом, так і після його роздруківки. Все залежить від ваших можливостей і переваг.
Інструкція
1
У минулому, до розробки двобайтових кодувань символів, навіть професійні поліграфісти іноді вдавалися до розстановки наголосів вручну на роздруківці або плівці, виготовленої за допомогою фотонаборной машини перед перенесенням зображення на офсетний форму. Якщо ви - людина, далека від комп'ютерної техніки, а створений вами текст надалі використовуватиметься тільки в друкованому, але не в електронному вигляді, спробуйте скористатися цим методом і в наші дні.
2
Якщо текст вставлений в графічний файл растрового формату, розставте наголосу в ньому вручну за допомогою будь-якого текстового редактора, що підтримує цей формат.
3
У випадку, якщо текст складено в однобайтового кодуванні, вставте в нього наголос при допомозі апострофа. У російських словах апостроф ставте після ударної гласною літери, наприклад: «електріфіка'ція». В словах, написаних латинськими буквами, розміщуйте цей знак після ударного складу. Щоб його набрати, переключіться на латинську розкладку, і натисніть ту ж клавішу, яка використовується для набору кириличної літери «Е». Інший спосіб розстановки наголосів в словах, написаних латинськими буквами, полягає в тому, щоб виділити весь ударний склад заголовними буквами. В російській слові можна аналогічним чином виділити одну ударну голосну. Якщо подібні способи розстановки наголосів не влаштовують вас або замовника, переведіть текст в двобайтового кодування, після чого розставте наголосу в вийшла копії.
4
Для розстановки наголосів в текстовому файлі, использующем двобайтового кодування, використовуйте латинські символи з умляутами. Вибирайте ті з них, у яких умляути направлені з лівого нижнього кута в правий верхній. Для пошуку таких символів використовуйте спеціальну таблицю, яка є в редакторах OpenOffice.org Writer, Abiword і Microsoft Office Word. Наприклад, у першому з них викликайте цю таблицю таким чином: «Вставка" -> "Спеціальний символ». При необхідності, символ з умляутом можна потім скопіювати, скажімо, в браузер, за умови, що він також працює в друхбайтовой кодуванні. Приклад слова, набраного таким чином: «космон? Вт». Недолік цього способу полягає в тому, що з його допомогою не можна розставляти наголоси над літерами кирилиці, що не мають аналогів в латиниці, наприклад, «Е».
5
Для вставки знака наголосу над будь-яким знаком в HTML-код сторінки, представленої в двобайтового кодуванні, помістіть після нього наступне поєднання символів, показане на малюнку. Втім, деякі браузери будуть відображати цей символ не над символом, а після нього. Таким чином можна розставляти цей знак і над буквами кирилиці, що не мають аналогів в латиниці. Наприклад: «коля? Ска».