Як роздрукувати штрих код.

Нерідко потрібно самостійно створити, скажімо, цінник, що містить крім тексту і штрих код. Ніякого додаткового обладнання для цього не потрібно. Досить звичайного комп'ютера та принтера.
Інструкція
1
Перейдіть за наступним посиланням: http://www.terryburton.co.uk/barcodewriter/generator/.
2
Оберіть зі спадаючого списку тип штрих код а. У разі якщо вам невідомо, якого типу він повинен бути, керуйтеся наступними міркуваннями. Якщо вам необхідно, щоб його могло розпізнавати переважна більшість зчитувачів, виберіть стандарт EAN-8 або EAN-13. Для генерації двомірного код а, доступного більшості призначених для цього зчитувачів, а також призначених для цього програм для мобільних телефонів використовуйте стандарт QR Сode.
3
Введіть, залежно від можливостей вибраного вами код а, або фіксоване поєднання букв або цифр, або довільний текст. У ньому можна використовувати тільки латиницю. Якщо необхідний QR- код з текстом, що містить кирилицю, скористайтеся іншою онлайн-службою: http://www.qrcoder.ru/. Не вставляйте в двомірний код занадто довгий текст, інакше він вийде великим, але містить дрібні деталі. Зчитувати його незручно.
4
Якщо у вас є телефон з камерою і програмою для розшифровки штрих код ов, а ваш монітор - рідкокристалічний, перевірте за допомогою телефону, чи правильно згенерувати код, вже на цьому етапі. Якщо ж у вашому розпорядженні є сканер штрих код ов, прочитати його можна буде тільки після роздруківки.
5
Збережіть графічний файл з готовим штрих код ом. Якщо використовується перша з служб, виберіть для цього одну з посилань, відповідну бажаному формату файлу.
6
Вставте графічний файл в документ, використовуючи для цього можливості текстового або графічного редактора, яким цей документ редагується. При необхідності змініть відповідним чином його розміри. Робіть це таким чином, щоб на зображенні не з`явилася розмитість.
7
Роздрукуйте документ разом з код ом. Перевірте за допомогою зчитувача і телефону, наскільки чітко штрих код зчитується з роздруківки обома способами.