Як змонтувати usb. ubuntu монтувати кардрідер.

Якщо в Windows досить просто підключити флешку і можна приступати до обміну інформацією з нею, то в Linux попередньо необхідно здійснити операцію, звану монтуванням. Перед відключенням ж флешки слід здійснити іншу операцію, аналогічну безпечного видалення в Windows. Вона називається размонтированием.
Інструкція
1
Підключіть флешку до комп'ютера або приєднаному до нього USB-хабу. Якщо ви хочете підключити карту пам'яті, спочатку приєднайте кардрідер, потім при необхідності помістіть карту в перехідник і лише після цього вставте її в кардрідер.
2
Створіть у папці/mnt або/media (за наявності останньої) папку під назвою sda1.
3
Виконайте, залежно від того, де ви створили папку sda1, одну з наступних команд: mount -t vfat/dev/sda1/mnt/sda1mount -t vfat/dev/sda1/media/sda1.
4
Зайдіть у відповідну папку. У ній має з'явитися зміст кореневої папки флешки або карти.
5
Якщо флешка не розбито на розділи, замість/dev/sda1 в командах використовуйте/dev/sda.
6
Якщо на флешці кілька розділів, інші називаються/dev/sda2,/dev/sda3 і так далі.
7
Якщо підключено кілька флешок, у другий з них розділи називаються/dev/sdb1,/dev/sdb2 і так далі, у третьому -/dev/sdc1,/dev/sdc2 і так далі.
8
Якщо змонтувати флешку або карту пам'яті не вдається, переконайтеся, що вона не пошкоджена і що на ній не використовується файлова система NTFS.
9
Закінчивши обмін даними з флешкою або картою, спочатку размонтіруйте її наступною командою: umount (шлях до папки, в яку змонтований носій). Потім від'єднайте фізичний пристрій іншою командою: eject (назва пристрою).
10
Не поспішайте від'єднувати носій. Якщо на флешці або кардрідер продовжує мигати світлодіод, значить обмін даними ще не завершився. Дочекайтеся припинення його миготіння і лише потім здійсніть від'єднання.
11
Карту пам'яті відключайте в зворотному порядку. Вийміть її разом з перехідником з кардридера, витягніть карту з перехідника, потім від'єднайте кардрідер від комп'ютера (за винятком випадків, коли в ньому присутні інші карти).