Як зберегти дані outlook. Як зберегти всі дані з outlook.

Ті, хто користується вбудованої в Windows поштовою програмою Outlook Express, при перевстановлення операційної системою досить часто стикаються з проблемою відновлення облікового запису, а також вхідних і вихідних листів. Подібна проблема може наздогнати і тих користувачів, які працюють за кількома комп'ютерами, наприклад, на роботі і вдома. Пересилати всю кореспонденцію вручну, щонайменше, незручно. Однак є більш зручні способи.
Інструкція
1
Скопіюйте листи в окремий документ. Відкрийте outlook, увійдіть в «Сервіс», далі виберіть пункт «Параметри». У ньому клікніть на закладку «Обслуговування». У нижній частині вікна ви побачите кнопку «Банк повідомлень». Клікніть по ній. Перед вами з'явиться адресу папки, в якій знаходяться всі ваші повідомлення в справжній момент. Змініть місце їх місце зберігання. Для цього скопіюйте діючий адресу, виділивши його і натиснувши поєднання клавіш Ctrl + C. Потім в меню кнопки «Пуск» запустіть команду «Виконати». В діалогове вікно вставте щойно скопійований адресу. Для цього натисніть клавіші Ctrl + V. У вікні, з'явиться системна папка з потрібними файлами. Скопіюйте їх і перенесіть в раніше створену папку на іншому локальному диску, який не буде піддаватися впливу при перевстановлення програмного забезпечення.
2
Розпочніть експорту адресної книги. У самій програмі, щоб зберегти дані outlook, в меню відкрийте пункт «Файл», далі «Експорт», потім «Адресна книга». Перед вами з'явиться нове вікно: «Експорт в формат CSV». Виберіть місце дислокації, натиснувши кнопку «Обзор», щоб зберегти outlook адресну книгу в тій же папці, де вже збережена кореспонденція. Натисніть «Зберегти» і після закриття вікна натисніть «Далі». Відзначивши потрібні поля галочками, натисніть «Далі». З'явиться повідомлення, що адресна книга успішно збережена. Закрийте майстер експорту.
3
Збережіть облікові записи. Для цього відкрийте «Сервіс», далі «Облікові записи». У вікні виберіть закладку «Пошта», а потім кожну обліковий запис, який ви б хотіли зберегти. Натисніть «Експорт». В якості директорії виберіть ту ж папку, в яку ви зберегли адресну книгу і письма. Дайте файлу ім'я і натисніть кнопку «Зберегти». Закрийте пошту, скопіюйте всі збережені дані на диск або флешку. Збереження даних outlook пройшло успішно.