Як видалити документ з черги. Як видалити документ для друку.

Зовсім нерідке явище, особливо в офісах, де на велику кількість комп'ютерів припадає всього один принтер - збої при друку. Відправили ви документ на друк, а матеріалізувати його з електронного виду на папір чомусь не виходить. Що в такому випадку робити? Потрібно видалити нещодавно відправлений документ з черзі на друк і запустити його заново.
Інструкція
1
Натисніть на самому принтері кнопку «Скасувати» або в діалоговому вікні, що сплив на вашому екрані. Це самий просто спосіб видалити документ з черзі. Але як ви самі розумієте, найпростіший спосіб не завжди є найрезультативнішим, оскільки далеко не всі моделі принтерів мають кнопку безпосередній скасування печатки. Однак якщо за допомогою цього ви вирішили свою проблему, до інших засобів вдаватися вже не слід.
2
Відключіть живлення вашого принтера. Ця дія потрібно зробити в тому самому випадку, якщо принтер не обладнано кнопкою «Скасувати». Вимкніть тумблер, розташований на лицьовій або ж на задній панелі вашого принтера. Як і в попередньому випадку, дана операція не є вирішенням всіх проблем, проте це досить дієвий варіант, щоб прибрати документ з черзі на друк.
3
Запустите команду виконати в меню кнопки «Пуск». Введіть у діалоговому вікні команду control printers і підтвердіть її виконання, натиснувши кнопку «Ок». Перед вами з'явиться вікно. Знайдіть у ньому значок принтера. Дана іконка буде містити назву вашого друкарського пристрою, зазначеного у списку вашій операційній системі. Клікніть на цій іконці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відкрити». Перед вами з'явиться вікно. Знайдіть стовпчик «Документ» і виберіть у ньому завдання, відправлене на принтер, яке ви б хотіли скасувати. Для цього клікніть на обраному завданні правою кнопкою миші і в переліку дій виберіть пункт «Скасувати».
4
Щоб видалити всі документ и з черзі на друк, виберіть у меню принтера команду «Очистити чергу друку». Ця процедура найдієвіша, але як ви вже встигли переконатися, є найбільш трудомісткою. Тому якщо маніпуляції, описані в попередніх пунктах, не принесли очікуваних результатів, вдавайтеся до вищеописаної черговості дій.
Корисна порада
При використанні мережного принтера нерідко трапляється, що для вчинення певних маніпуляцій потрібні права адміністратора. Якщо у вас їх немає, доведеться кликати відповідного працівника вашої фірми.