Як розшифрувати txt. розшифровки тексту тексту онлайн txt.

Файли у форматі «тільки текст» використовують різні кодування символів. Якщо файл не вдається прочитати звичайним «Блокнотом», його необхідно перекодувати. Для цього можна застосувати як спеціальні програми, так і онлайн-служби.
Інструкція
1
Якщо ви хочете обійтися без використання будь-яких додаткових програм взагалі, відкрийте TXT-файл за допомогою будь-якого браузера. Якщо він не відобразився правильно автоматично, в меню «Вид» виберіть пункт, призначений для перемикання кодування (в різних браузерах він може мати різні назви, наприклад, в Opera він так і називається - «Кодування»). Методом проб і помилок виберіть ту з них, яка відповідає використовуваної в документі. Виділіть весь текст (Control + A), скопіюйте його в буфер (Control + C), потім перейдіть в текстовий редактор, створіть в ньому новий файл, вставте в нього текст з буфера (Control + V) і збережіть його.
2
Інший спосіб перекодування файлу у форматі TXT полягає в тому, щоб відправити його по електронній пошті самому собі. Зробивши це, увійдіть в поштову скриньку за допомогою веб-інтерфейсу, після чого виберіть у меню його кодування, якщо вона не була визначена автоматично. Потім перенесіть результат розшифровки в текстовий редактор, як описано вище.
3
Для перекодування тексту в онлайн-режимі скористайтеся наступною службою: http://web.artlebedev.ru/tools/decoder/. Вона дозволяє вибирати кодування як в ручному, так і в автоматичному режимі. Для ручного вибору скористайтеся пунктом меню під назвою «Складно». При наявності труднощів у використанні служби скористайтеся пунктом меню «Опис».
4
Для перекодування конфіденційних документів ні в якому разі не користуйтеся онлайн-службами. Застосуйте для цього текстовий редактор. Редактори OpenOffice.org Writer і Microsoft Office Word (але не Abiword) при експорті документів у форматі TXT завжди запитують кодування. Або скористайтеся спеціальним редактором документів у форматі «тільки текст», що підтримує роботу з різними кодуваннями: в Linux - KWrite, в Windows - Notepad ++. Відкрийте документ, виберіть його кодування через меню, потім при його збереженні виберіть нову, зручну для вас кодування.
Приватна листування, що містить важливі дані, і файл, в якому сталася помилка кодування, - це тільки два з безлічі випадків, коли важливий текст потребує шифруванні або дешифрування. Зберегти в таємниці відомості, отримані від співрозмовника, як у першому випадку, або повернути втрачену інформацію, як у другому, допомагають програми-декодери.
Інструкція
1
Одна з таких програм дозволяє кодувати і декодувати текст в режимі онлайн. Зайдіть на сторінку під статтею і в полі «Введений текст » вставте текст , який підлягає кодуванні або декодированию.
2
Прокрутіть сторінку і введіть під полем «Результат» значення в полі «Пароль шифровки». Потім натисніть кнопку «Кодувати/декодувати». Після цього в «Результаті» з'явиться результат роботи кодувальника.
3
При необхідності ви можете завантажити кодировщик у вигляді виконуваного файлу на свій комп'ютер. Для цього натисніть кнопку «Завантажити» у верху сторінки, дочекайтеся закінчення завантаження і запустіть файл.
4
Далі робіть так само, як на сайті: в полі «Введений текст » вставте вихідний фрагмент, введіть значення в поле «Символ шифровки» та натисніть кнопку «Кодувати/декодувати».
Зверніть увагу
викачувати файли кодувальника не є вірусом. Для нормальної роботи кодувальника на комп'ютері повинен бути встановлений Macromedia Flash Player