Як зробити підсвічування кулера. Як зробити куллер з підсвічуванням.

Звичайні способи підсвічування комп'ютерних вентиляторів припускають використання спеціальних приладів, обладнаних прозорими лопатями, як показано на малюнку. Існує, однак, спосіб підсвічування кулера , що не вимагає не тільки заміни вентилятора, але і навіть його зняття.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи комп'ютера, вимкніть його та від'єднайте від електромережі.
2
Зніміть з системного блоку ліву бічну кришку. Якщо в ній ще немає прозорої вставки, встановіть її. Особам, які не мають досвіду у використанні інструменту для різання листового металу (наприклад, дремеля), слід звернутися для переробки кришки до кваліфікованого фахівця.
3
Візьміть синій світлодіод і резистор опором в 200 Ом і потужністю в 0,5 Вт Включіть їх послідовно і підключіть між чорним і червоним проводами, що виходять з блоку живлення. Не допускайте коротких замикань, ретельно ізолюйте всі з'єднання. Дотримуйтесь полярності: червоний провід - плюс.
4
Покладіть системний блок горизонтально. Візьміть білу замазку для зафарбовування тексту на папері. Окрасьте кожну з лопатей вентилятора в білий колір. Не допускайте попадання замазки на краю лопатей, інакше вентилятор застрягне. Тим більше, не допускайте стікання замазки на материнську плату та інші деталі комп'ютера. Наносите її дуже тонким шаром. Якщо ви не впевнені у своїх силах, що не зафарбовуйте лопаті цілком, лише нанесіть на них кілька тонких штрихів.
5
Дочекайтеся повного висихання замазки. Потім візьміть жовтий або помаранчевий флюоресцентний офісний маркер. Повністю зафарбуйте їм білі поля або штрихи на лопатях.
6
Жорстко закріпіть світлодіод таким чином, щоб він світив на лопаті з відстані в кілька сантиметрів.
7
Зберіть комп'ютер і увімкніть його. Переконайтеся, що вентилятор обертається, а світлодіод підсвічує лопаті. Люминофор, що міститься у фарбі маркера, перетворюватиме синє світло в жовтий або помаранчевий і здаватиметься, що лопаті світяться самі собою. Якщо ж скло в кришці системного блоку насичено-жовте, світла самого світлодіода не буде видно, що посилить ефект удаваного світіння самих лопатей.