Як розвинути iq.

IQ - всесвітньо визнане позначення «коефіцієнта інтелекту». У багатьох станах це одне з вирішальних значень при прийомі нового співробітника на роботу, однак, все ж не можна з упевненістю говорити, що тест об'єктивний. Тим не менш, високий iq - досить вагомий привід для гордості. Є кілька прийомів, як розвинути IQ.
Інструкція
1
Вирішуйте IQ тести. Необ'єктивність даного способу перевірки інтелекту підкреслюється тим, що навіть при проходженні вдруге одного і того ж тесту, ви збільшите свої показники на 20-30%. Тому найкращий спосіб «збільшити свій IQ» - регулярно проходити однотипні перевірки. Втім, як таких, «визнаних» тестувань не більше десятка, а найвідоміший (і, власне, перший) це тест Айзенка. Тому не варто зловживати сотнями варіантів завдань в інтернеті - швидше за все, вони придумувалися «на коліні» і користь принесуть відповідну.
2
Вивчайте математичний аналіз. Більшість завдань в інтелект-тестах зводиться до знаходження закономірностей і логіки. Матаналіз як жоден інший предмет допоможе виробити вам навички вирішення подібних завдань. Більше того, велика кількість тем, питань і різноманітність завдань змусять ваш мозок завжди знаходити рішення, а саме це є ключовим навиком для підвищення IQ. Не варто випускати з виду і те, що це просто дуже цікава галузь знань, яка легко доводить, що від перестановки місць доданків значення суми ... змінюється.
3
Міняйте рід діяльності. Як говорилося вище, основна «хитрість» здачі IQ тесту в тому, що ви повинні максимально швидко знайти підхід до незнайомої вам завданню. Тому елементарний людський навик «пристосовуватися» і освоюватися в нових умовах сильно підвищить результати всіх ваших тестів. Якщо ваша постійна робота пов'язана з цифрами, то неодмінно виберіть «гуманітарне» хобі - читання книг, малювання, музикування. Якщо, навпаки, робота творча, то не втрачайте можливості вивчити якісь базові технічні навички.
4
Напружуйте мозок. Існує безліч вправ, які допоможуть вам розвивати окремі якості розуму, такі як уважність і швидкість мислення. Наприклад, спробуйте протягом цілого дня без записів і папірців вважати все попадаються вам на шляху жовті предмети. Або спробуйте перемножити три числа в номері зустрічного автомобіля.
Зверніть увагу
Не варто обтяжувати себе навантаженнями постійно - мозку теж потрібен відпочинок.
Корисна порада
Відмінним керівництвом щодо розвитку інтелекту є книги Тоні Бьюзела.
Читання - дуже захоплююче заняття, але воно може віднімати досить багато часу, якщо ваша швидкість читання занадто низька. Середня швидкість сприйняття тексту звичайної людини становить від 200 до 350 слів за хвилину, але швидкість може варіюватися залежно від змісту і натренованості. Важливо зберегти розуміння того, що ви читаєте, навіть коли вам вдається домогтися скоро читання. Кілька порад, які дозволять поліпшити швидкість читання будь-якої книги.
Інструкція
1
Ознайомтеся з матеріалом, який ви збираєтеся читати. Перегляньте заголовки, глави, розділи. Складіть загальне уявлення про суть і структуру тексту.
2
Свідомо контролюйте швидкість читання, коли починаєте занурення в текст. Читайте нарочито повільно, якщо вам необхідно добре зрозуміти зміст. Додайте швидкість , пропускаючи слова, якщо текст вам вже знайомий.
3
Можна істотно поліпшити свою швидкість , охоплюючи кілька слів в рядку одночасно (замість уявного озвучування кожного слова). Можна спробувати сприймати текст невеликими шматками, тобто читати відразу дві-три рядки. Але для цього потрібно терпіння і тренування.
4
Ще один спосіб поліпшити швидкість читання - це сконцентрувати увагу на ключових словах у реченнях. Ми зазвичай витрачаємо багато часу на прочитання спілок, прийменників і вигуків.
5
Використовуйте ручку або палець в якості акцентного центру для направлення очей по вертикалі або по діагоналі сторінки. Цей спосіб може допомогти уникнути перечитування одного рядка по кілька разів.
6
Складіть власний графік читання, зручний вам. Цілком можливо, що ви не можете зосереджуватися на матеріалі більше однієї години. Виберіть оптимальний час дня, коли ви найбільш сконцентровані і готові для читання.
7
Читайте у відокремленому місці, де ніхто не буде відволікати вас від тренувань.
8
Практика - це кращий спосіб поліпшити швидкість читання. Чим більше ви читаєте, тим швидше буде виходити.
Корисна порада
Не перестарайтеся в швидкочитанні. Ви можете втратити важливу інформацію в прагненні до швидкості. Чи не перечитуйте текст відразу другий раз, це суттєво знизить швидкість. Якщо ви абсолютно не зрозуміли те, що прочитали, поверніться до прочитаного дещо пізніше.