Як укласти волосся феном з щіткою.

Фен просто необхідний у домашніх умовах. Він дозволяє за короткий проміжок часу висушити волосся , додати їм форму і об'єм. Для цієї мети краще всього вибрати прилад з трьома температурними режимами: високий - для попереднього просушування, середній - для укладання і повітря без нагріву - для охолоджування укладених пасом.
Вам знадобиться
  • Фен з щіткою, шампунь для волосся, засоби укладань, фіксатор.
Інструкція
1
Вимийте голову шампунем для вашого типу волосся. Потім висушіть їх феном до напівсухого стану.
2
Якщо у вас довге волосся , то нагнися голову вперед, звісивши їх вниз. Потім, обдуваючи феном, прочешіть волосся щіткою проти їхнього росту -сзаді вперед. Коли вони стануть напівсухими, підійміть голову, нанесіть небагато засобу для укладання по всій довжині. І надайте волоссю за допомогою фена остаточну форму. Для цього необхідно круговими рухами фена, злегка підняти їх біля коріння і висушити. Таким чином ви додасте обсяг волоссю.
3
А якщо ви власниця короткого волосся, то спочатку розчешіть їх. Потім нанесіть укладальні засіб (мус або пінку), а потім вже нагнися голову і надайте волоссю обсяг. Для цього розчісуйте волосся проти їхнього росту. Після цього підніміть голову і укладіть волосся щіткою . При цьому піднімайте їх біля коріння, закріплюючи в потрібному положенні.
4
Фен потрібно тримати таким чином, щоб повітря дув від коріння волосся до кінців. Тільки тоді не порушується структура волосся і вони набувають блиск.
5
Кожне пасмо спочатку просушіть теплим повітрям, а потім обдуйте - холодним до повного висихання.
6
На завершення, щоб зачіска трималася, необхідно нанести на волосся фіксатор. Якщо у вас є чубчик, то підніміть її щіткою , з бризніть лаком біля коріння і надайте форму, підкручують рухом.
Зверніть увагу
Власницям довгого волосся краще використовувати дифузор, а фени-щітки зручні для коротких.
Корисна порада
Фіксатор завжди наноситься на майже сухе волосся.
Кожна дівчина мріє про пишних, блискучих, слухняних волоссі. Але, на жаль, не всі волосся лежать ідеально від природи. Щоб ваша зачіска щодня радувала, скористайтеся нехитрими порадами з укладання волосся за допомогою фена та щітки.
Інструкція
1
Перед сушінням волосся скористайтеся засобом для укладання волосся. Це може бути гель, мус, пінка. Але будьте з ними обережні, так як вони можуть викликати алергію, почервоніння очей, висипу, набряки. Виберіть засіб підходить саме вам. Для м'яких, слухняних волосся підберіть засіб помірної фіксації, жорсткі волосся вимагають сильної фіксації. Видавіть невелику кількість на руки, акуратно розподіліть по волоссю.
2
Приготуйте потрібну щітку. Кругла - додасть обсяг, використовується для завивки локонів. За допомогою маленьких круглих щіток можна зробити тугі кучері, за допомогою великих - плавні хвилі. Плоскі щітки володіють щетиною тільки на одній стороні і також ідеально підходять для укладання волосся феном.
3
Користуйтеся феном дуже обережно, так як небезпека пересушити волосся велика, а це шкідливо. Сухі волосся дуже важливо сушити в щадному режимі, тому, коли це можливо, користуйтеся феном рідше. Якщо все ж ви сушіть їм волосся , починайте з щадного режиму теплим повітрям, продовжите холодним, а потім швидко закінчите гарячим повітрям.
4
За допомогою фена та щітки можна зробити волосся пишними або завити в кучері. Сушку починайте з кінчиків, поступово закручуючи їх щіткою , потім витягайте біля коріння. Завдяки такій тактиці, ваша зачіска не буде виходити дуже простий. Щоб отримати шикарні кучері, вам не будуть потрібні бігуді і щипці. Візьміть пасмо волосся середньої товщини і згорніть її жгутиком, стисніть в кулаці, просушіть феном.
5
За допомогою щітки сушіть волосся або тільки всередину або тільки наверх. Якщо ви хочете, просушивши волосся , підняти їх в зачіску, то скористайтеся і тим, і іншим способом. Таке укладання ідеально підходить для волосся з різною довжиною. Закріпивши верхні пасма, просушіть нижні, викручуючи щіткою наверх. Поступово, опускаючи інші волосся , закручуйте усередину. Сушіть волосся теплим повітрям, а потім холодним. Це закріпить ваші пасма, і вони будуть триматися протягом всього дня.