Як приготувати свіжу форель. форель бурштинова в духовці.

Вам не подобається форель ? Та ви просто не вмієте її готувати. З будь-якої риби можна створити кулінарний шедевр, головне - знати, як це правильно зробити. Приготувати з риби чудове блюдо швидко мріє кожна господиня. Втілити бажане в дійсне можна буквально за півгодини.
Вам знадобиться
    • Свіжа форель;
    • спеції для риби;
    • оливкова олія;
    • сіль.
Інструкція
1
Візьміть свіжу форель . Ви можете вибрати будь-яку форель на свій смак: райдужну, гірничо-струмків, янтарну або морську. Свіжість форелі визначається за її зябер. Купувати слід охолоджену рибу і перед придбанням подивитися на зябра. Для цього підніміть зяброві крила і оціните колір. Зябра від червоної до яскраво рожевого забарвлення говорять про те, що риба свіжа. В іншому випадку купувати форель не варто.
2
Очистіть рибу від луски. Райдужну, гірничо-струмків або бурштинову чистити дуже просто. Візьміть чайну або столову ложку і поверніть її опуклою стороною нагору. Проведіть по лусці і зніміть її. Очистити форель вийти не тільки швидко, але і дуже акуратно. Луска по кухні не розлетиться. З морської форелі можна зняти шкірку повністю, або також очистити за допомогою ложки.
3
Очистіть форель від внутрішніх частин, якщо буде потрібно. Для цього зробіть акуратний надріз від нижнього плавника практично до зябер. Якщо зачепите жовчний міхур, смак риби зіпсується. Вона стане гіркою.
4
Змастіть деко оливковою олією. Саме оливкова олія володіє необхідною густотою і додає свій неповторний аромат майбутнього страви. Не слід його заміняти на соняшникову. Поставте духовку розігріватися.
5
Покладіть на деко гірничо-струмків, янтарну або райдужну форель не розрізаючи. Якщо ви взяли морську форель , її попередньо варто розрізати на шматочки приблизно в 1-1,5 завтовшки. Вийдуть стейки. Якщо правильно розрізати і потрапляти в міжхребетні області, особливих зусиль для створення стейків не буде потрібно.
6
Посоліть форель , посипте спеціями і промажте оливковою олією. Натерти рибу спеціями і сіллю слід з усіх боків і дуже ретельно. В іншому випадку форель може вийти сухуватою. Виправити це можна соусом «Тар-тар» (змішайте майонез зі спеціями для риби).
7
Поставте форель випікатися в розігріту до 180 градусів духовку. Якщо духовка має кілька регулювань, то слід вибрати режим «Верхній нагрів» або «Гриль».
8
Запікайте форель 25-30 хвилин. У режимі «Гриль» риба може запікатися близько 40 хвилин. Смак її буде залежати від виду. Якщо ви вибрали бурштинову форель , то вона буде дуже м'якою і ніжною. Райдужна форель солодкувата, не сильно відрізняється від неї гірничо-струмкова. Це всі види форелі з білим м'ясом. Любителям червоної риби варто звернути увагу на морську форель , яка відрізняється своїм яскравим смаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4jodb81E9MI