Як вставити доповнення в гру.

В сучасний час у величезній кількості випускають комп'ютерні ігри. Але більш якісного сюжету, графічного оформлення можна досягти за допомогою доповнень, які випускають офіційні виробники.
Інструкція
1
Найпоширеніша гра від першої особи - це Counter-Strike 1.6. Для даної гри існує безліч доповнень, наприклад, покращений вигляд бойової зброї, нові моделі («скіни») гравців, незвичайні звукові ефекти і поліпшений вид головного меню. Скачайте бажане оновлення з інтернету, яке розповсюджується безкоштовно. Зайдіть в «Мій комп'ютер». Знайдіть кореневу папку гри. Найчастіше стандартне місце розташування - це локальний диск «С», папка Proram Files.
2
Розпакуйте архів в будь-яке місце. Якщо мається файл Setup, то встановіть програму в автоматичному режимі.
3
Для доповнень, які не мають функції автоматичної установки, розпакуйте архів за допомогою Winrar. Виділіть вміст папки. Натисніть комбінацію «гарячих» клавіш Ctrl + C, щоб скопіювати файли. Перейдіть в папку cstrike і за допомогою комбінації Ctrl + V вставте файли. Перезавантажте систему, щоб доповнення запрацювало повноцінно.
4
Щоб встановити доповнення до гри Sims 3, скачайте файл Sims3Pack і програму Microsoft.NET Framework 3.5.
5
Перемістіть файл Sims3Pack в папку Downloads, яка за умовчанням знаходиться в «Моїх документах». Запустіть програмне забезпечення Sims3Launcher, яке знаходиться в кореневій папці гри. Клікніть вкладку «Завантаження». Перед вами з'явиться список можливих доповнень. Встановіть «прапорець» поруч з необхідними функціями. Далі натисніть кнопку «Встановити». Після завершення даної операції перезавантажте операційну систему, щоб всі додатки вступили в силу.
6
Для комп'ютерної гри Stronhold існує безліч доповнень, наприклад, нові карти. Скачайте файл з доповненнями з офіційного сайту. Відкрийте ярлик «Мій комп'ютер», перейдіть до кореневої папці гри. Вставте файл з доповненнями в розділ "Maps".
Геймерам всього світу давно відома нова, захоплююча версія гри "The Sims 3". Вона унікальне й неповторне імітує реальне життя, всі події відбуваються дуже реалістично.
Нова версія "The Sims 3", успадкувала найоригінальніші рішення попередниць, вона відкриває перед гравцями цікавий мегаполіс - наповнений красою, яскравістю і численними сюрпрізамі.Ітак, щоб встановити в дану гру доповнення , необхідно звернути увагу на розширення завантажуваних файлів. Для файлів з розширенням .package вам знадобиться програма: "TS3 Install Helper Monkey" (можна скачати в інтернеті). Дана програма автоматично збереже файли .package в відведену діректорію.Скачайте програму, розпакуйте з архіву файли і встановіть їх на свій комп'ютер, не змінюючи шляху установки. Після її завершення з'явиться вікно, в якому буде написано: "Generating files and setting up menus ... Done" (створення файлів і створення меню готово). Закрийте вікно і переходите до встановлення патча.Откройте кореневу папку гри (якщо вона встановлена на диск С за замовчуванням, перейдіть за наступним шляхом: C: Program FilesElectronic ArtsThe Sims 3) і створіть нову папку, назвавши її "Mods". У створеній папці створіть папку "Packages". Для того щоб зробити установку файлів .package, клікніть двічі по потрібному файлу.Еслі вам необхідно встановити файли з розширенням .Sims3Pack, зробіть це подвійним кліком миші по потрібному файлу. Вони встановляться автоматично. Ці ж файли можна встановити за допомогою програми "Sims3Launcher". Все доповнення формату .Sims3Pack розміщуються в папці "Downloads" за наступною адресою: Мої документиElectronic ArtsThe Sims 3Downloads. Ця папка створюється автоматично при першому запуску гри "Sims3Launcher". Переглянути файли, розміщені в папці "Downloads", можна в лаунчер, перейшовши на вкладку «Завантаження». Виберіть файли для завантаження і натисніть кнопку «Встановити». Перед вами з'явиться екран, який відображатиме процес завантаження доповнень в гру The Sims 3. По завершенні процесу завантаження натисніть Ок.