Як повісити картину на стіну без цвяхів.

Якщо вам доводилося забивати цвях в бетонну або цегляну стіну , то ви знаєте, що подібний процес супроводжується, крім пораненого пальця, зіпсованими шпалерами. А адже саме після бездоганного ремонту приходить час досконалості дизайнерських рішень, де особливого підходу вимагає оформлення стін. В ідеальному варіанті стіни залишаться гладкими і не пошкодженими цвяхами, а елементи декору ви повісите за допомогою альтернативних способів кріплення.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили повісити картину без допомоги молотка, то використовуйте двосторонній скотч. Звичайно, вам не підійде звичайний канцелярський скотч. В процесі пошуку двостороннього скотчу зосередьтеся на якості його основи, адже паперова стрічка навряд чи утримає надовго вашу картину на стіні. Доброю альтернативою кріплення картини є скотч на тканинній або поліпропіленової основі. Точно нанесіть розмітку простим олівцем. Цей спосіб кріплення не передбачає, що ви будете міняти місце розташування картини, при найменшому зсуві на стіні залишаться сліди від клею.
2
Якщо ви кріпите маленьку картину, то відріжте всього кілька шматочків скотча, приклейте його у верхній третині картини. Якщо ваша картина важка або вона має порівняно велику площу, то нанесіть тканинний двосторонній скотч по периметру рами. Сучасний будівельний ринок зможе запропонувати вам широкий асортимент двостороннього скотчу.
3
Щоб повісити картину без цвяхів ви можете використовувати велику канцелярську кнопку. Нанесіть точну мітку точки кріплення. Зробіть на шпалерах в потрібному місці хрестоподібний розріз і відігніть краї шпалер. Зачістьте поверхню зяючою точки бетону. Візьміть спеціальний клей, який продається в будівельних магазинах. Нанесіть шар клею, дотримуючись інструкції, на простір, звільнене від шпалер. Після цього візьміть канцелярську кнопку, намажте її клеєм, щільно притисніть до поверхні стіни. Слідкуйте, щоб вістря кнопки було загнуто вгору, на нього ви повісите картину. Відстовбурчені кінчики шпалер можете акуратно приклеїти назад.
4
Так вам буде потрібно менше зусиль, не доведеться махати молотком. А своє пристосування ви завжди зможете демонтувати без особливих порушень дизайнерського поєднання. Просто отогнете краю шпалер, відірвете кріплення ножем або викруткою, а шпалери знову приклеїте на місце. Для цієї ж мети ви можете застосувати побутової гачок для шафи.
Якщо у вас є картина, яку потрібно терміново повісити, а вам не під силу зробити в стіні отвір або забити цвях, то можна скористатися простим і надійним засобом, за допомогою якого картина виявиться на стіні за лічені хвилини.
Інструкція
1
Вирішити подібну проблему допоможе двосторонній скотч. Але не поспішайте купувати першу-ліпшу липку стрічку, оскільки вони не всі однаково добре будуть тримати картину на стіні. Не слід використовувати двосторонній скотч на тонкій, паперовій стрічці - такий скотч підійде скоріше для канцелярських потреб або творчості. Найкраще буде відправитися в магазин автозапчастин і запитати там хороший скотч, який представляє собою м'яку поролонову стрічку, просочену клеїть складом.
2
Залежно від розміру і ваги картини, скотч слід наклеїти в одному або двох місцях у верхній центральній частині рами, якщо картина маленька і легка, і по всьому периметру рами, якщо картина досить важка. Зверніть увагу, що міцний двосторонній скотч зі стіни без сліду видалити не вдасться, якщо ви вирішите переважити або зняти картину , тому, слідуючи відомій приказці, «сім разів відміряйте» і один повісьте.
3
Також, слід пам'ятати, що повісити важку картину на м'які шпалери або шорстку, пористу поверхню стіни за допомогою двостороннього скотчу, навряд чи вдасться. Скотч буде добре триматися на гладких шпалерах, пофарбованої або обклеєній плиткою стіні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XX--gKDWHUE