Як прошити радіотелефон.

Для прошивки радіотелефону потрібно чітко визначитися з метою такої дії. Можливо, радіотелефон почав давати збої при звичайній експлуатації - повільно реагує на натискання кнопок, вимикається, не зберігаються номери телефонів. Однією з причин прошивки може стати зміна програми, з метою отримання оновлень, поліпшення роботи телефону за рахунок оптимізації робочих параметрів і його структури.
Вам знадобиться
  • Керівництво по прошивці радіотелефону.
Інструкція
1
Для прошивки телефону Nokia підключіть телефон до комп'ютера і у властивостях папки знайдіть відображення прихованих файлів, включіть їх і зробіть відкритими.
2
З сайту компанії скачайте нову версію для вашої моделі радіотелефону , створіть нову папку і розпакуйте в неї всі файли. Важливо те, що папка повинна бути порожньою і не перебувати в збережених файлах телефону.
3
Програма NSU почне прошивку автоматично, при цьому потрібно підключити інтернет, так само можна використовувати сам телефон як модем. По трафіку орієнтуються в правильності скачування, він повинен бути менше 1 мб, якщо виходить значення вище, значить необхідно скасувати дану дію і спробувати ще раз завантажити оновлення.
4
Так як інтерфейс програми російську, далі можна інтуїтивно продовжувати роботу з нею. За запитом радіотелефону вибирається робочий режим PC Suite, буде краще, якщо він підключений за замовчуванням.
5
Увімкніть зарядний пристрій і запустіть програму, натисніть кнопку «далі», прийміть умови ліцензійної угоди. Тепер відбувається завантаження, після її виконання програма перезапустить телефон. От і все, телефон перепрошитий і готовий до роботи.
Зверніть увагу
Для різних операційних систем потрібно копіювати відповідні їм файли.
Корисна порада
Запис rm-313 - потрібно змінити згідно вашої моделі телефону. Щоб завантажити прошивку ви зможете використовувати телефон як модем, для цього потрібно налаштувати доступ через радіотелефон і прописати в ньому крапку доступу.