Як робити гри ВКонтакте.

Більшість звичайних людей думає, що створення ігри "ВКонтакте" - складна процедура, що вимагає від виконавця поглибленого знання мови програмування. Це зовсім не так, на сьогоднішній день створити простеньку гру в "ВКонтакте" під силу практично будь-якій людині. Достатньо всього лише освоїти ази програмування і з цікавістю кинутися в дивовижний світ створення цікавих і захоплюючих ігор в соціальній мережі "ВКонтакте".
Інструкція
1
На даний момент народними умільцями розроблені спеціальні програми для ігор "ВКонтакте", за допомогою яких будь-який навіть слабо розбирається в програмуванні людина зможе створити простеньку гру. У комплекті до будь такою програмою йде детальний навчальний курс, до складу якого входить інструкція, вивчивши яку ви нарешті зможете приступити до створення своїх шедеврів. Коштують подібні програми відносно недорого, так що кожна людина може скористатися ними для створення ігор та інших програм в соціальній мережі "ВКонтакте".
2
Якщо ви хочете створити гру "ВКонтакте", можна скористатися послугами спеціальних компаній, які навчать вас деяким прийомам програмування, скориставшись якими, ви зможете на практиці отримати масу задоволення від самостійного створення ігор і різних ігрових додатків для соціальної мережі. Якщо ви хочете заощадити на послугах подібних компаній, то в такому випадку вам варто зайнятися вивченням програмування самостійно. Цей шлях самий довгий і трудомісткий. Зате в кінці його ви зможете самостійно створювати будь ігри як для мережі "ВКонтакте", так і для будь-якої іншої популярної мережі. У російській сегменті інтернету існує безліч сайтів, де ви можете завантажити приклад ігор "ВКонтакте", як абсолютно безкоштовно, так і за невелику плату.
3
Основною мовою програмування, який використовується для створення гра для соціальних мереж, є Basic. Він має досить простий синтаксис і дуже простий в освоєнні. Для того щоб створити який-небудь графічний об'єкт на екрані, потрібно всього на всього набрати нескладну комбінацію букв і керуючих команд. Також можна вивчити будь об'єктно-орієнтована мова програмування, який додасть інтерактивності в вашу гру і значно збільшить її привабливість.