Як підключити активну акустику. Як правильно підключати активну акустичну систему.

Існують два типи акустики - пасивна та активна. Багато хто вважає, що активна акустика використовується в професійних цілях, але насправді це не так. Колонки можуть бути активними і в дорогих акустичних системах, і в комп'ютерних колонках. У кожного з любителів правильного звучання є свій погляд на технічні параметри акустики. У статті ми розглянемо правильне підключення системи звуку, якщо ви зупинили вибір на активній акустиці.
Вам знадобиться
  • Детальний керівництво по підключенню.
Інструкція
1
Розгляньте докладно установку активної акустики на прикладі звичайного підключення dvd в домашніх умовах.
2
Найголовніше, що потрібно знати при установці активної системи звучання - це наявність у вашому домашньому кінотеатрі спеціального виходу 5.1, при цьому він не повинен бути цифровим. Найвірнішим рішенням буде придбання додаткового ресивера 5.1, який буде вірно перетворювати звуковий сигнал. Сучасні моделі акустичних систем підключають через такі інтерфейси як Multi Channel 6RCA-6RCA або коксіальний RCA.
3
Найчастіше, всі необхідні для отримання звуку роз'єми розміщують на задній стінці сабвуфера, так як підсилювач знаходиться всередині корпусу. Існують також активні акустичні системи, де наладка звуку проходить за допомогою радіосигналу, тоді дротове підключення не потрібно, акустика буде налаштовуватися при натисканні кнопки автоматичного пошуку.
4
При дротовому підключенні потрібно вставити дроти, які відрізняються за кольором в гнізда з колірним аналогом. Важливо правильно визначити гнізда для правих і лівих колонок, найчастіше вони маркуються англійськими літерами і, приєднавши їх відповідно до позначень на сабвуфере, ви отримуєте надійно працюючу систему.
Зверніть увагу
Все нові акустичні системи зазвичай вже укомплектовані всіма складовими для підключення.
Корисна порада
Найголовніше, вірно визначити тип вашої акустичної системи, а потім не переплутати гнізда підключення.