Як оформити альбом своїми руками.

Незважаючи на те, що електронні альбоми в соціальних мережах невідворотно витісняють звичайні фото альбоми , розглядати фотографії з відпустки, перевертаючи красиві сторінки, все ж куди приємніше. Існує ціле мистецтво оформлення домашніх альбомів, і називається воно скрапбукінгом. Освоїти його ази може кожен.
Інструкція
1
Підберіть фотографії, які ви збираєтеся оформляти. Сортуйте їх за тематикою, колірній гамі і будь-яким іншим ознакам. Занадто багато фотографій для альбому не беріть - однієї-двох на сторінку цілком достатньо.
2
Вирішіть, в якому стилі ви збираєтеся робити альбом. У скрапбукінге є кілька основних стилів - вінтаж, європейський, американський, змішаний, Херитаж. Кожен з цих стилів має свої відмінні ознаки, кожен вимагає своїх матеріалів. Виберіть стиль, який вам найбільше сподобався, і запасайтеся інструментами та витратними матеріалами.
3
Переконайтеся, що у вас є все для створення альбому. Можна робити альбом з підручних матеріалів, а можна придбати спеціальні матеріали - папір, фарби, штампи, декоративні елементи і т.д. Єдине, що вам потрібно в будь-якому випадку - це сам альбом, точніше, заготівля для нього. Зазвичай це кілька сторінок з щільного картону, скріплені металевими кольцамі.Подручние матеріали для оформлення можна знайти всюди - це і старі листівки, і намистинки, і красиві стрічки, маленькі сувеніри, красиві різьблені серветки і т.д.
4
Продумайте композицію майбутніх сторінок. Розкладіть на сторінках альбому фотографії та декоративні елементи, що не приклеюючи їх. Подумайте, як би вони виглядали краще, спробуйте кілька різних варіантів. Після цього всі елементи можна посадити на клей. Краще всього використовувати гарячий пістолет з клейовими паличками, але підійде і клей-олівець. Намагайтеся не використовувати силікатний клей і клей ПВА - папір від них збереться складками. Також фотографії ви можете вставити в спеціальні прорізи або куточки, щоб потім їх можна було достать.Теперь ви можете демонструвати альбом рідним і близьким і пишатися тим, що він зроблений вашими руками на ваш смак, а не куплений в магазині.
Зверніть увагу
Як зробити альбом своїми руками люди задають собі таке питання. Зробити його легко і просто для треба всього 1 лист картону 2 обкладинки від зошита ножиці мулистих паперу а4 клей. Зігніть картон попалам потім зробіть сторінки з бумагі.і вкрасти обкладинками.
Корисна порада
Скрапбукінг, як відомо, - це мистецтво створення фотоальбомів своїми руками. Зовнішній вигляд його дуже важливий, оскільки це перше, що кидається в очі, після того як ви взяли його в руки. Альбоми з ошатними палітурками виглядають дуже стильно і сучасно. Сьогодні спробуємо створити своїми руками палітурка на 12 аркушів.
Іноді дуже хочеться повернути якісь особливо приємні і пам'ятні моменти свого життя, побачити своїх батьків такими, якими вони були в твоєму дитинстві, ще раз подивитися в сяючі очі щойно народилася дочки чи сина, згадати якою красивою ти була на весіллі ... Минуле, на жаль, не можна повернути, але все можливо згадати, гортаючи альбом зі старими фотографіями.

Сучасна техніка дає нам багато позитивного. Ми звикли гортати електронні альбоми. Але все ж інколи хочеться відчути моменти минулого руками. Це точно так само як незамінна привабливість паперових кніг.Конечно, хочеться, щоб альбом, який зберігає безліч добрих і світлих моментів був красиво, а головне - правильно оформлен.Под цими двома словами кожен розуміє щось своє. Для когось красиво - це яскраво і багатогранно, а правильно - чітко і симетрично, інші ж вважають красою наявність безлічі дрібних деталей, а правильністю - розташування фото в строгій последовательності.Сейчас ми спробуємо поділитися з вами досить загальними, але цікавими секретами, як грамотно й естетично оформити фотоальбом за допомогою підручних засобів і з залученням мінімальних фінансових і тимчасових затрат.Самим простим способом оформити фотоальбом, стане звичайне малювання. Ви можете взяти олівці або фломастери і домалювати відсутні моменти. Малювати можна і в звичайних паперових альбомах і в альбомах зі спеціальними відділеннями для фотографій. В останньому випадку, цікавим буде малюнок, нанесений прямо на пленку.Еще більш цікавим рішенням може стати своєрідний колаж, зроблений з фотографій різного розміру. Таке рішення змусить вас посміхнутися і згадати відразу кілька хвилюючих моментов.В сімейний фотоальбом, як і в будь-який інший обов'язково потрібно вписати коментарі про кожної фотографії. З часом деталі можуть забутися, а вдало підібрана строчка допоможе вам все вспомніть.В осінній період можна барвисто оформити фотоальбом за допомогою гербарію. Для цього зберіть гарні листи, останні квіти і травинки і постарайтеся зробити барвисту аплікацію на сторінках альбома.Главное підключайте фантазію, не бійтеся малювати і клеїти. Барвисто оформлений альбом обов'язково стане одним з найулюбленіших предметів всієї родини, а якщо до його оформлення залучити кожного, хто зображений на фото, то це стане справжньою сімейною реліквією, яку із задоволенням буде розглядати не одне покоління.