Як підключити мережу через маршрутизатор.

Щоб швидко налаштувати локальну мережа таким чином, щоб ноутбуки та стаціонарні комп'ютери, що входять до її складу, отримали доступ до інтернету, рекомендують використовувати маршрутизатор.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку виберіть відповідне обладнання. Якщо ви плануєте включити до складу майбутньої мережі пристрої, що підтримують роботи з бездротовими мережами, то придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Встановіть цей пристрій на відкритому просторі і підключіть до нього електроживлення.
2
Застроміть в роз'єм Internet (DSL, WAN) кабель, призначений для доступу в інтернет. Тепер, використовуючи мережевий кабель, з'єднайте роз'єм LAN (Ethernet) маршрутизатор а з аналогічним каналом мережевої карти одного з комп'ютерів або ноутбуків.
3
Увімкніть обладнання, поєднане з Wi-Fi маршрутизатор ом. Запустіть інтернет-браузер. Відкрийте інструкцію до маршрутизатор у і знайдіть у ній значення IP-адреса цього пристрою. Введіть це значення в браузер і натисніть клавішу Enter.
4
Для отримання доступу до налаштувань обладнання введіть логін і пароль, значення яких ви також можете знайти в інструкції. Тепер відкрийте меню WAN. Слідуючи рекомендаціям вашого провайдера, налаштуйте параметри даного меню для отримання доступу до інтернету. Збережіть введені дані.
5
Перейдіть в меню Wi-Fi або Wireless Setup. Створіть власну бездротову точку доступу. Для цього вкажіть її ім'я, виберіть тип безпеки і встановіть пароль. Збережіть параметри даного меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор, якщо ця операція не виконалася автоматично. У старих моделях для цього потрібно відключити живлення від пристрою.
6
Знову увійдіть в web-інтерфейс налаштувань Wi-Fi маршрутизатор а. Відкрийте меню Status і переконайтеся в тому, що пристрій одержав доступ до інтернету.
7
З'єднайте за допомогою мережевих кабелів стаціонарні комп'ютери з портами Ethernet (LAN) маршрутизатор а. Підключіть ноутбуки та нетбуки до Wi-Fi точки доступу. Переконайтеся в наявності доступу у всіх пристроїв до інших комп'ютерів всередині мережі та інтернету.
Якщо ви хочете створити гарну локальну мережу, в яку буде включено кілька машин, то має сенс налаштувати маршрутизатор-роутер. Про те, як його правильно налаштувати, ви можете дізнатися з інструкції, яка знаходиться нижче.
Вам знадобиться
  • роутер; комп'ютери; мережеві кабелі.
Інструкція
1
Насамперед, підключіть всі необхідні для роботи кабелі. У роутере є кілька входів для кабелів - один з них головний, він, як правило, позначений маркіровкою WAN. До цього входу підключіть кабель, наданий вашим інтернет-провайдером.
2
До решти вільним входам підключіть кабелі комп'ютерів, які хочете об'єднати в мережу. Для підключення використовуйте кабелі зі звичайною схемою обтиску.
3
Тепер зробіть необхідну настройку роутера. В частотою випадків цю настройку доводиться проводити вручну, швидше за все, ви зіткнетеся з такою ж ситуацією. Не лякайтеся, ручне налаштування роутера - це не так страшно, як здається на перший погляд.
4
Щоб зробити налаштування, зайдіть у веб-інтерфейс роутера. Для цього в рядку браузера введіть ip роутера (який ви можете знайти в документах до вашого роутеру). Як правило, він має значення 192.168.1.1.
5
Після цього у вас запитають ваші логін і пароль. Введіть логін і пароль за замовчуванням (admin/admin). Після цього увійдіть в меню налаштувань, де ви і будете виробляти основну настройку.
6
Тепер нам потрібно вибрати режим роботи роутера. У роутера є декілька режимів: Bridge - в цьому режимі роутер пропускає через себе інформацію, але настройки потрібно буде окремо виставляти на кожному комп'ютері. Такими ж властивостями володіє і режим Access Point. NAT - режим трансляції адрес, з його допомогою всі комп'ютери мережі будуть сприйматися зовнішніми джерелами як один комп'ютер з однією адресою. Всередині мережі кожен комп'ютер отримує від цієї системи окрему адресу. Перевагою цієї системи є те, що багато провайдерів обмежують число комп'ютерів, що входять в локальну мережу, а за допомогою такої системи ви можете маскувати число комп'ютерів, так як всі вони будуть мати один адрес.DHCP - цей режим дозволяє роутеру автоматично роздавати всім комп'ютерам в мережі адреси. Він є найбільш зручним у тому випадку, якщо в мережу об'єднано дуже багато комп'ютерів, так як в цьому випадку робити настроювання на кожній машині буде проблематично
7
Після вибору режиму роботи роутера необхідно налаштувати WAN і LAN. LAN - це локальна мережа, а WAN - зовнішня. В їх налаштування, як правило, немає нічого складного.
8
Якщо на вашому роутере присутній бездротовий інтерфейс, то ви можете ще й налаштувати Wi-Fi.Пріятной вам роботи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B2v6YVuzAEU
Зверніть увагу
«Прошивку» необхідно зберегти на комп'ютері, до якого буде підключений роутер, а потім розархівувати, якщо вона заархівувати. 2. Налаштування комп'ютера. Для того, щоб налаштувати Wi-Fi роутер, потрібно налаштувати комп'ютер, з якого здійснюється вихід в мережу інтернет - визначити протокол і тип підключення до провайдера.
Корисна порада
Як налаштувати Роутер D-Link? Налаштування VPN маршрутизатора на прикладі D-Link DI-524. Для початку слід підключити маршрутизатор до електричної мережі і з'єднати за допомогою йде в комплекті кабелю, один з внутрішніх портів маршрутизатора (LAN інтерфейс) з мережевою картою на комп'ютері, з якого буде проводитися настройка.