Чарівна паличка: Як зробити вдома.

Волшебства в світі явно бракує, інакше жити було б куди простіше. І іноді дуже хочеться привнести трішки магії в буденні і сірі будні. Власна чарівна паличка допоможе вам у цьому.
Інструкція
1
Знайдіть дерево, з якого буде зроблена ваша паличка. Ви можете поступити, подібно героям «Поттеріани», вибравши собі деревину за гороскопом і по календарям дерев. Однак в цьому випадку у вас можуть виникнути проблеми з пошуком матеріалу, якщо, наприклад, вам протегує баобаб або ебенове дерево. Можна просто побродити по парку або по лісу і пошукати на землі міцну гілку підходящого розміру. Чи не відрізайте живі гілки від дерев, нема чого їх псувати, коли під ногами величезну кількість матеріалу для творчості. Якщо ви і справді вірите в силу чарівництва, то ви повинні відчути ту саму паличку на якомусь енергетичному рівні.
2
Рівне зріжте у палички кінці, обріжте бічні пагони, якщо вони є. Акуратно зніміть з гілки кору. Залиште паличку на деякий час, щоб вона просохла. На це може знадобитися кілька днів.
3
Візьміть пемзу або наждачний папір і гладко вичистіть паличку . Звичайно, ви можете поступити, як все ті ж герої «Гаррі Поттера» і придумати для своєї палички серцевину, але це вже куди більш складна робота. Якщо ви все-таки зважилися, то акуратно ножем расщіпіте паличку навпіл. У кожній половинці виріжте виїмки. Покладіть туди потрібну вам серцевину (хто знає, може, вам вдалося роздобути волосся з хвоста єдинорога), сумістите дві половинки і посадіть на клей. На жаль, магією їх з'єднати намертво у вас не вийде.
4
Окрасьте паличку і покрийте її лаком, якщо це необхідно. При бажанні ви можете покрити її різьбленими візерунками або малюнками. Головне - закріпити всю цю красу лаком. При бажанні паличку можна прикрасити камінчиками, пір'ям або іншими декоративними елементами. Тільки пам'ятайте, що ви все-таки чарівник, а значить, ваша паличка - це ваш самий універсальний і використовуваний інструмент, тому вся ця краса запросто може відлетіти.
Зробити чарівну паличку - значить створити собі сильного помічника. Це магічний інструмент, який накопичує енергію і силу, завдяки чому ви можете скористатися їй і збільшити свої можливості у багато разів. Створення чарівної палички - справа непроста, вона вимагає часу, концентрації, особливого занурення і включення інтуїції.
Вам знадобиться
  • Гілка дерева, камінь або натуральна пемза, ніж, лак, нитка.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно вибрати породу дерева, з якої ви будете робити свою чарівну паличку. Для цього можна використовувати кілька методів. Наприклад, за астрологічним календарем, відшукати в собі якесь рослинне відповідність або просто вслухатися в природу і вибрати що сподобалося дерево.
2
Тепер відправляйтеся в ліс або в парк на пошуки потрібної гілки. Налаштуйтеся на хвилю спілкування з деревами, говорите з ними і спробуйте почути їх відповіді. Вдивляйтесь і в лежачі гілки на землі, і в живі, що ростуть на деревах. Деякі повір'я свідчать, що чарівну паличку можна виготовити тільки з живої частини дерева, інші ж керуються правилом «не нашкодь». Але ви повинні йти слідом за інтуїцією і знайти саме свою паличку. Коли ви побачите її, чи буде вона лежать в траві або гойдатися на дереві в листі, ви відчуєте щось незрозуміле. Тоді подякуйте її за вибір і віднесіть додому.
3
Тепер вам належить зрадити паличці форму. Зріжте бічні пагони і обріжте її до потрібної вам довжини.
4
Зніміть з неї кору, не використовуючи інструментів. Кору потрібно здирати і зривати руками або зубами. Далі заскобліте весь верхній шар аж до підкірки.
5
Потім вигладжував поверхню майбутньої чарівної палички до ідеально рівного і гладкого стану, використовуючи при цьому тільки природні предмети: камінь або натуральну пемзу. В крайньому випадку, скористайтеся шкіркою або пилкою для ногтей.Со часом на паличці будуть з'являтися тріщини, тому вирівнювати потрібно поки паличка повністю не висохне, і тріщинки не перестануть з'являтися.
6
Тіло чарівної палички повинно мати конусоподібну форму, рівномірно звужуючись до кінця. При бажанні, покрийте паличку лаком і виконайте на товстій стороні дірочку для нитки, щоб її було зручно носити з собою.
7
Тепер, протягом року ви повинні постійно спілкуватися зі своєю паличкою, просочувати її енергією, намагатися вчиняти дії з її допомогою, управляти нею. В цей час паличка підлаштовується під свого власника і накопичує першу енергію. Подібне спілкування повинно тривати протягом року, ви зрозумієте, коли ваша чарівна паличка готова до звершень.
Корисна порада
Намагайтеся не розлучатися зі своєю паличкою, у тому числі під час її створення, коли ви спите або займаєтеся стороннім справою. Носіть її близько до тіла і, при будь-якій можливості, чіпайте руками.