Як зробити пальник.

Пальник - річ в господарстві дуже корисна. І щоб цією річчю володіти, не обов'язково нестися в магазин і купувати спиртову пальник, та ще й найдорожчу. Зробіть собі пальник самі, і вона буде не менш ефективною, ніж її магазинні зібратися. Ще й грошей заощадите.
Вам знадобиться
  • - 3 алюмінієвих банки ємністю 0,5 л
  • - спирт
Інструкція
1
Нам знадобляться три алюмінієвих банки ємністю 0,5 літра. Дві з них спустошуємо (можна всередину), а другу поки залишаємо недоторканою - вона нам ще знадобиться. Відрізаємо у двох порожніх банок денця. Причому у першої відрізається 20 мм по висоті, а у другої - 30 мм. Намагаємося, щоб зрізи вийшли рівними.
2
Розширюємо одну банку, щоб вона потім увійшла у нас в другу банку зі зрізом. Беремо повну банку, яку ми відклали, вставляємо в її вузьку донну частину порожню і надавлюємо.
3
В центрі 30-міліметрової частини нашої пальники свердлимо отвір з діаметром від 3 мм, куди потім буде заливатися паливо, і звідки ж виходитиме надлишковий тиск. Можна зробити отвір простим шилом.
4
Тепер дві банки, що представляють верх і низ нашої майбутньої пальники, ми можемо поєднати, одягнувши верхню половинку в розширену нижню. Нам залишилося ще наробити отворів по окружності банки, через які будуть виходити займисті гази, і пальник готова.
5
Готувати таку саморобну спиртову пальник до запуску можна таким чином: вливаємо в отвір близько 30 мл спирту, накриваємо його монеткою. Завдяки монетці, нашу пальник не розірве - високий тиск всередині пальника просто виштовхне монетку.
6
Нагреваем пальник. Можна поставити її для цього на піддон, на який капаем трохи спирту. Потім піддон поджигаем і пальник гріється. Коли спирт з пальника почне випаровуватися, з'явиться рівне полум'я - можна працювати.