Як надрукувати на конверті. напис на конверт на друкувати.

Електронна пошта, як не крути, ніколи не зможе замінити паперову. І незважаючи на те, що в наш електронний ящик листи доставляються швидше і користуватися ним значніше зручніше, отримати лист, який виконало свій довгий шлях на літаку, в поїзді, а потім і в сумці листоноші, набагато приємніше. Однак можна об'єднати романтику звичайних листів і сучасні технології, навчивши свій комп'ютер красиво заповнювати конверти і роздруковувати їх у домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - додаток Microsoft Word (2003 або 2007)
  • - чистий конверт і принтер.
Інструкція
1
Самий простий і швидкий спосіб надрукувати текст на конвертах - скористатися спеціальною функцією в додатку Microsoft Word. Для цього вам необхідно перевірити наявність даної програми на вашому комп'ютері. Якщо це додаток встановлено, натисніть кнопку «Пуск», виберіть вкладку «Створити документ Office». Потім в діалоговому вікні виберіть іконку «Новий документ» .Якщо додаток не встановлено, то ви можете його придбати на сайті www.office.microsoft.com
2
Виберіть вкладку «Сервіс» на панелі інструментів.
3
У випадаючому вікні виберіть функцію «Листи і розсилки».
4
У новому випав поле клікніть по вкладці «Конверти та наклейки».
5
У діалоговому вікні «Конверти та наклейки» заповніть поле «Адреса одержувача» і «Зворотна адреса». Ви можете ввести ці адреси з адресної книги свого електронного ящика, якщо клікніть по кнопці у вигляді відкритої книги, розташованої зліва від назви адресних полів. Якщо ви зайдете у вкладку «Параметри», то зможете вибрати розмір конверта, шрифту, а крім того, налаштуєте параметри друку і спосіб розташування конверта в лотку для подачі паперу.
6
Налаштувавши параметри, ви можете роздрукувати конверт. Додаток автоматично збереже ваші індивідуальні настройки і наступного разу буде використовувати їх за замовчуванням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q2kKcqzqzeA
Зверніть увагу
Різні принтери мають різні настройки подачі конвертів. На принтері зазвичай розташована картинка, яка підкаже вам, як правильно розташувати конверт в лотку подачі паперу. Якщо такої картинки немає, вивчіть заздалегідь посібник з експлуатації конкретно вашої моделі принтера.
Корисна порада
Ви можете додати макет конверта до всього документа, щоб стилістично узгодити їх між собою. Для цього в діалоговому вікні «Конверти та Наклейки» клікніть по вкладці «Додати». У цьому випадку макет конверта буде відображатися перед вашим текстовим документом. Будьте готові до того, що при друку всього документа конверт піде на друк спочатку, і не забудьте правильно розташувати чистий конверт в лотку подачі паперу.