Як обшити двері на ВАЗ.

Тюнінг салону ВАЗ захоплює багатьох. Стандартна комплектація салону «класики» вже давно застаріла. Тому автомобілісти намагаються перетворити вигляд свого салону. Одним з таких дій є обшивка внутрішніх панелей двері. Правильно вибравши матеріал, ви зможете здивувати пасажирів естетикою своєї двері і легко очищати від бруду.
Вам знадобиться
  • 1) Матеріал для обшивки дверей різних кольорів (карпет, кожвинил та ін.);
  • 2) Будівельний степлер;
  • 3) Швейна машинка;
  • 4) Лист ДВП;
  • 5) Канцелярський ніж;
  • 6) Викрутка;
  • 7) Ножівка.
Інструкція
1
Зніміть стару панель двері. Для цього необхідно прибрати ручку стеклопод'емника. Робиться це просто: зніміть, підчепивши викруткою стопорне півкільце, потім витягуйте ручку стеклопод'емника рухом «на себе». Після цього залишиться лише опорне кільце. Приступайте до відкручування підлокітника двері. Він кріпиться на двох-трьох шурупах. Виймайте панель.
2
Вирізуйте нову панель. Це необхідно, тому що стара панель зазвичай не придатна для обшивки новим матеріалом. Якщо у вас це не так, то можна залишити стару панель. Для вирізки нової панелі використовуйте лист ДВП. Стара панель буде шаблоном. Окресліть її олівцем і за допомогою ножівки випилюють нову. Бажано зашкуріть її краю і протерти мокрою ганчіркою для видалення дрібних тирси. Не забудьте зробити отвори для ручки склопідйомника і шурупів для кріплення ручки двері.
3
Приступайте до швейних робіт. Цей крок можна пропустити, якщо ви збираєтеся робити панель одноколірної. Але зазвичай салон машину являє собою набір двох-трьох кольорів, тому дверна панель повинна гармоніювати. Можна створити малюнок з матеріалу, можна просто скроїти два різних шматка. Подгоните ваш матеріал до аркуша панелі і за допомогою канцелярського ножа відріжте необхідну кількість матеріалу. Пам'ятайте, що матеріал повинен бути на випуску за краї панелі на п'ять - шість сантиметрів. За допомогою швейної машинки скроїти матеріали різних кольорів для панелі.
4
Накладіть скроєний матеріал на панель. Натягніть його з кінців і заведіть за краї панелі. Тепер за допомогою будівельного степлера починайте прикріплювати краю матеріалу до панелі. Робиться це із зворотного боку. Таким чином, пройдіться по колу панелі, весь час, натягуючи матеріал, щоб уникнути провисом. По закінченню виріжте канцелярським ножем отвір для ручки склопідйомника.