Як встановити варильну панель. Як встановити варильну поверхню.

Варочна панель - невід'ємна частина будь-якої кухні. Але недостатньо її просто купити, її треба ще й правильно встановити і експлуатувати.
Інструкція
1
Приміщення, в якому розміщують варильну панель має бути обладнане вентиляційною системою. Згідно сучасним вимогам до гігієни і безпеки житла, над варильною поверхнею має бути встановлена витяжка. Тому паралельно з варильною поверхнею слід встановити і витяжну систему. Якщо ж це з якихось причин неможливо, то на вікні повинен бути встановлений вентилятор достатньої потужності.
2
Варильні поверхні врізають в стільниці з будь-якого матеріалу. Головне, щоб матеріал, з якого вона зроблена був не тонше 25 мм і його жаропрочность була не менше 100 ° C. Якщо варильна панель врізається між двома шафами, то відстань від неї до найближчої стінки має бути не менше 15 см, а до стіни кухні не менше 5 см. Якщо цю дистанцію неможливо дотримати, то між панеллю і стінкою потрібно прокласти теплоізолюючий матеріал.
3
Електричне підключення починайте з перевірки заземлення. Забороняється при підключенні електрики використовувати перехідники і подовжувачі.
4
Якщо варильна панель газова, то підключення газопроводу повинен проводити тільки співробітник газової служби, по закінченні такого підключення, газовщик повинен зробити відмітку в паспорті, а також перевірити всі стики на герметичність. Для цього зазвичай використовують мильний розчин. Якщо десь з'єднання не щільно, то там з'являються мильні бульбашки. Так як газ рекомендується перекривати після кожного використання, кран газу повинен бути легко керованим і стояти в доступному місці. Конфорки же повинні бути відрегульовані так, щоб полум'я було рівним і на ньому не з'являлися жовті відблиски.