Як виставити двері.

Після того як зведений будинок, необхідно зайнятися установкою вікон і дверей. Двері повинні бути не тільки підібрані зі смаком, але і правильно монтовані. Дверна конструкція повинна мати чіткі розміри. Роботу по установці можна без проблем виконати самостійно.
Інструкція
1
Для початку необхідно зібрати дверну коробку. Часто коробка продається в магазині в розібраному вигляді. Однак є і зібрані конструкції. Тобто їх заздалегідь зібрали, на них навісили двері і підігнали петлі. В цьому випадку необхідно тільки монтувати коробку в проріз. Якщо ж коробку необхідно зібрати, то заздалегідь потрібно запастися необхідним інструментом. Проводити збірку рекомендується на рівній поверхні. Для цієї мети найчастіше використовуються саморізи або звичайні цвяхи довгою 90 міліметрів. Щоб в брусах не з'являвся тріщини, місця з'єднань заздалегідь просверливаются. Для цього використовується свердло меншого діаметру. Якщо ж використовуються саморізи, то на місця стиків додатково наноситься клей ПВА.
2
Збирати коробку необхідно з таким обліком, щоб між полотном і дверною коробкою був зазор в 4 міліметри. Петлі необхідно врізати на відстані 200 міліметрів від нижнього краю дверей. Така ж відстань повинна бути відкладено і від верхнього краю. Варто врахувати всі рекомендації виробника. Від того, наскільки правильно встановлені петлі, може залежати надійність самих дверей. Після того як ви намітили положення петель на дверному полотні, а також коробці, під них необхідно вирізати гнізда. Цілком достатньо встановити на двері дві петлі. Однак для більш важких конструкцій може знадобитися 3 або більше петлі.
3
При установці дверної коробки рекомендується використовувати монтажну піну. Щоб також вона мала гарну міцність, найкраще додатково виконати закріплення за допомогою анкерних болтів. У тому випадку, якщо коробка не має порога, потрібно зайнятися вирізанням розпірки. З її допомогою жорстко скріплюється низ коробки. Після того як монтаж завершено, розпірку можна прибрати.
4
Якщо ж дверна коробка не входить по ширині, то необхідно зменшити ширину самого вертикального бруса. Врахуйте, що прибрати можна не більше 15 міліметрів ширини. Намагайтеся виробляти зріз з того бруса, на який виконується менше навантаження. Тобто потрібно брати менше з того бруса, на який кріпляться петлі.
Найбільш характерними причинами виходу з ладу свічок запалювання є нагар від продуктів неповного згоряння палива, або збільшення іскрового зазору , що буває від зносу електродів. Але не варто поспішати приводити в порядок свічки.
Інструкція
1
Причина освіти зазорів криється в технічному стані двигуна, який не забезпечує правильне регулювання паливно-повітряної суміші, в результаті чого утворюється надлишково багата робоча суміш. Причинами також можуть бути забруднення повітряного фільтра, несправність системи запуску холодного двигуна і ін.
2
Перевірте свічки безпосередньо на працюючому двигуні за допомогою неонової лампи або методом виключення. Можливий варіант перевірки на спеціальному приладі. За допомогою неонової лампи можна встановити наявність високої напруги на електродах свічки в процесі роботи системи запалювання. Для цього підключіть один провід лампи до маси двигуна, а другий - почергово до центральних електродів свічок. При цьому двигун повинен бути добре прогрітий і працювати на малих обертах. При справній свічці лампа випускає яскравий, періодично спалахує світло. І навпаки, слабке світіння - наслідок недостатнього напруги.
3
Для встановлення точної причини несправності поміняйте місцями справну і несправну свічки від іншого циліндра того ж двигуна. При виникненні перебоїв двигуна всі свічки перевірте на спеціальному приладі в камері, куди закачаний стиснене повітря під тиском 7-8 кг/см2. Якщо в процесі перевірки відсутній іскра, виникають перебої в іскрінні або проскакує іскра по поверхні спідниці ізолятора, значить, свічки несправні.
4
Для перевірки зазору існує спеціальний круглий щуп. При необхідності зазор відрегулюйте шляхом підгинання бічних електродів за допомогою планки з бічним прорізом. У всіх свічок на даному двигуні зазори між електродами повинні бути однакові. Сухий або маслянистий темний нагар видаляється зі свічок в піскоструминному агрегаті з кварцовим піском зернистістю 1000-2500 відп./См2.
Зверніть увагу
Не рекомендується для видалення нагару використовувати гострі сталеві скребки, металеві щітки та інші предмети, які б освіті подряпин, на яких в подальшому може утворитися ще щільніший нагар. Щоб піскоструминне очищення була більш якісною, попередньо помістіть свічки в ацетон, бензин або гас, після чого добре просушіть.