Як зробити буржуйку.

Буржуйка - це слово чули всі. Незважаючи на злегка зневажливе назва, ця пічка багатьох людей врятувала від холоду в лихі роки воєн і революцій. Однак сьогодні буржуйка теж може служити вірою і правдою. З її допомогою добре опалювати дачний будиночок або гараж. Буржуйку нескладно зробити своїми руками.
Інструкція
1
Існує безліч варіантів виготовлення буржуйки - від найпростіших і економічних до складних. Саму нехитру саморобну буржуйку можна змайструвати із звичайного молочного бідона ємністю 40 літрів. Замість бідона можна взяти будь залізний ящик або флягу. Деякі роблять буржуйки зі старих газових колонок - головне, щоб був металевий корпус. І тоді мета наполовину досягнута. При цьому ви ще не понесли ніяких витрат.
2
Тепер треба приступати до справи. Візьміть те, що ви вибрали в якості корпусу - флягу, бідон або ящик. Потім за допомогою простого зубила прорубайте невелику щілину у формі серпа. Вона повинна розташовуватися трохи нижче горловини. Ця щілина буде служити як поддувала.После цього в дні бідона або фляги вирежіте діру. В неї потім вставити такий вигнутий патрубок, а на нього насадите димову трубу. Все це можна купити в спеціалізованих магазинах або зробити своїми руками з покрівельного заліза.
3
Тепер вам залишається змайструвати змієподібний колосник. Для його виготовлення згодиться сталевий дріт діаметром 6 мм. Її потрібно зігнути, трохи стиснувши з боків, а потім просунути всередину буржуйки через її горловину. Потім розтягніть цей дріт до розміру, при якому найкраще горітимуть дрова. Точних розмірів немає, їх треба підбирати методом проб і ошібок.Можно оснастити саморобну буржуйку двома кільцями-опорами з боків. Їх можна зробити з півдюймових сталевих труб. Труби треба зігнути, підібравши під діаметр фляги або бідона. Ще треба зробити ніжки-опори. Для цього приваріть труби до нижньої частини основи і розпрямте їх до потрібного положення. Можна зафіксувати буржуйку для більшої стійкості. Для цього підійде сталева смужка-розпірка товщиною 1,5-2 см.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2EG0l--8IDw