Як відкрити комп'ютерні курси.

Оскільки бажаючих оволодіти навичками поводження з комп'ютерною технікою стає все більше, комп'ютерні курси можуть стати досить дохідним бізнесом. Однак, щоб почати свою справу, потрібно буде провести серйозну підготовчу роботу. Вона складається з декількох кроків.
Інструкція
1
Розробіть бізнес-план майбутнього приватного підприємства. В нього повинні бути включені наступні обов'язкові розділи: назва і тип організації, форма власності, вид діяльності, маркетингова стратегія, економічна доцільність, відомості про кваліфікацію співробітників і переваги даного підприємства. Бізнес-план можна спробувати скласти самостійно або звернутися до послуг фахівців.
2
Визначте стартовий капітал майбутнього підприємства. Якщо ваші фінансові можливості невеликі, звертайтеся в банк, щоб отримати кредит на початок ведення бізнесу. Ваш бізнес-план буде розглянутий, і якщо банк все влаштує, ви отримаєте необхідну суму під відсотки. Заздалегідь дізнайтеся всі умови, коли і скільки грошей потрібно буде повертати.
3
Орендуйте і обладнайте приміщення. Пам'ятайте про дотримання покладених санітарних норм, а також правил пожежної безпеки. Вивчіть всі нормативні документи і будьте готові до перевірок.
4
Зареєструйте підприємство та отримайте ліцензію на право займатися освітньою діяльністю. Вона необхідна для того, щоб ви могли видавати документи по закінченні курсів, а слухачі цього зазвичай вимагають.
5
Визначте, чому ви будете вчити. Це може бути курс для початківців, навчання роботі з професійними програмами або ж навчання програмуванню, роботі з залізом та адміністрування. Вартість курсів буде сильно відрізнятися. Обсяг їх розраховують, як в школі, в академічних годинах. Базовий курс - 8-12 годин, професійний 48-52 години. Вартість короткострокового курсу починається від 6000 рублів, а тривале професійне навчання - до 30 тисяч. Все залежить ще й від рівня знань викладача.
6
Підберіть викладачів. Це можуть бути співробітники технікумів та інститутів, як правило, вони прагнуть знайти підробіток.
7
Додайте рекламу в ЗМІ. Як і будь-яка інша реклама, вона повинна бути інформативною, яскравою, що запам'ятовується. Як тільки ви наберете першу групу слухачів, можна починати навчання.