Як поміняти папір у факсі. Як заправити в фаес папір.

Без факсимільного апарату не обходиться жоден офіс, тому що це засіб передачі інформації відмінно виручає, коли відбуваються перебої з інтернетом, та й просто він зручний для передачі різних даних. Працівник офісу повинен вміти швидко і правильно заправити папір в факс, якщо вона несподівано закінчується.
Вам знадобиться
  • - факсимільний апарат;
  • - папір для факсу.
Інструкція
1
Переконайтеся, що папір дійсно закінчилася, а не застрягла. Для цього подивіться на дисплей повідомлень - на ньому повинна бути відповідний напис, наприклад, "paper off" або код помилки, розшифровка якого вказана в інструкції з експлуатації.
2
Відкрийте кришку факсу, натиснувши на відповідну кнопку збоку. Вона відкриється автоматично. Всередині, як правило, розташована інструкція по зміні папери у вигляді малюнків.
3
Отже, відкривши кришку, вийміть картон або пластмасові трубочки, на яких тримався попередній рулон і розпакуйте новий за допомогою ножиць. Часто факсовую папір зверху замотують шаром пакувального паперу, яка склеюється, щоб рулон НЕ розмотався. Але буває і так, що кінчик самого рулону обмазують клеєм. В цьому випадку, щоб запобігти потраплянню клею в факсимільний апарат, після розтину відріжте ножицями приблизно 15 сантиметрів. Завжди використовуйте спеціальну факсовую термо папір , відповідну параметрам вашого факсу. З'ясувати, який папір підходить саме вашому апарату можна в інструкції по його експлуатації.
4
Відмотайте сантиметрів 15-20 і помістіть папір в спеціальне поглиблення для паперу на місце старого рулону таким чином, щоб відмотати кінчик виходив за межі апарату і рулон лежав на Відмотуємо папері. Не треба допускати, щоб папір був занадто натягнута або занадто ослаблена.
5
захлопніть кришку, натиснувши на неї з обох сторін. При цьому ви повинні почути клацання. Натисніть на кнопку старт і зачекайте кілька секунд, поки факс розпізнає новий рулон і видасть повідомлення про готовність до роботи. Якщо такого повідомлення не з'явилося, значить папір вставлена неправильно. В цьому випадку знову відкрийте кришку і виконайте всі маніпуляції заново.