Як відкрити зуботехническую лабораторію.

Зуботехнічна лабораторія - це невід'ємна частина сучасної стоматологічної клініки. Це показник її престижності, високого статусу. Відкриття власної лабораторії - довгий і вельми трудомісткий процес.
Інструкція
1
Для початку ретельно вивчіть необхідні вимоги, пропоновані до санітарно-гігієнічним умовам. З урахуванням даних норм підберіть відповідне приміщення. Головні умови: всі матеріали, використані для обробки приміщень зсередини повинні бути з числа дозволених міністерством; стіни лабораторії повинні не мати щілин; лабораторія повинна бути оснащена централізованою системою вентиляції (це одна з основних проблем при обладнанні приміщення); всі приміщення повинні володіти природним освітленням.
2
Обладнайте лабораторію всім необхідним: мікромотори, електрошпателем воскотопки, ливарні установки, муфельні печі та печі для випалу металокераміки, прилади для обточування, метали і сплави для виготовлення протезів - ось мала частина необхідних інструментів і обладнання, яким повинна розташовувати сучасна лабораторія, щоб виготовляти зубні протези і коронки з металокераміки на золоті або оксиде цирконію. Не економте на якості обладнання, тому що від нього буде прямо залежати ваш дохід.
3
Підберіть персонал. У лабораторії повинні працювати не менше двох професійних зубних техніка і один лікар ортопед-стоматолог. Для здійснення функцій контролю призначається ще старший зубний технік, а також завідувач лабораторією. Від дисциплінованості та професіоналізму співробітників залежатиме репутація всієї установи, а значить, до підбору персоналу потрібно підходити особливо ретельно.
4
Отримайте ліцензію на виготовлення зубних протезів. Для цього потрібно звернутися в СЕС.
5
Почавши роботу, визначте клієнтуру. Якщо лабораторія не має свого стоматологічного кабінету і не веде прийом пацієнтів, домовтеся з міськими стоматологічними клініками про виготовлення та поставку зубних протезів і приступайте до виконання замовлень.