Як зробити вентиляцію.

Прокладка системи вентиляції - невід'ємна частина будівництва будь-якого будинку. Вона необхідна для забезпечення нормального мікроклімату всередині приміщення.
Інструкція
1
Вентиляція повинна бути спроектована разом з будинком. Цей проект необхідно погодити з проектами інженерних комунікацій, таких як електромережі, водопровід, опалення, каналізація. Структура вентиляційних ходів і отворів повинна задовольняти санітарним правилам і нормам. Навіть якщо ви будуєте будинок для себе, робіть вентиляцію за всіма правилами. Вентиляція не повинна виходити в місцях потенційного знаходження людини в будинку, щоб не викликати дискомфорту. Вентиляційні решітки необхідно вибирати такі, щоб вони відповідали отворам, а також гармоніювали з навколишнім декором. У всіх санвузлах, а також на кухні необхідно передбачити установку витяжної вентиляції. Якщо фахівець з проектування вважає, що природною витяжки недостатньо, необхідно забезпечити будинок системами механічної вентиляції.
2
Для забезпечення ефективної вентиляції необхідно забезпечити і приплив, і відтік повітря. Так як тепле повітря піднімається вгору, а холодний прагне вниз, то приплив повітря потрібно забезпечити отвором, що виходить якомога ближче до підлоги, а вихід повітря забезпечують розміщенням вентиляційного отвору в стелі.
3
При необхідності встановити вентилятор, його купують, виходячи з пропускної здатності. Він повинен бути досить потужним, щоб забезпечити повну зміну повітря в приміщенні 2-3 рази на хвилину.
4
Для придушення шуму від вентиляційної системи можна монтувати вентилятори не твердим способом, щоб він не вібрував. Для цих же цілей використовують гумові герметики. Візьміть самоклеющийся герметик для вікна або гумові кільця, щоб пом'якшити вібрацію. Щоб уникнути шуму від вібрації повітря краще не використовувати трубопроводи гармошкою, так як вони створюють багато перешкод для відводиться повітря.
Кожному приміщенню вимагається циркуляція повітря, природна або примусова, не важливо. Для цього й існує вентиляція. Автолюбителі не виняток - в гаражі також необхідна вентиляція. Для створення вентиляції необхідно забезпечити приплив свіжого повітря з вулиці і відтік «відпрацьованого» повітря з гаража на вулицю.
Вам знадобиться
  • Решітка, металева і азбестова труби.
Інструкція
1
Зробіть отвір для припливу свіжого повітря. Його формат і величина залежать від фантазії і переваг самого автолюбителя. Це можуть бути множинні отвори, зроблені у воротах вашого гаража або ж єдине, але велике отвір в стіні поряд з воротами. Зробити такий отвір можна вибивши цеглини і встановивши решітку.
2
Підберіть діаметр. Якщо зібралися використовувати відрізок труби для припливу повітря, то діаметр буде близько 110-210 мм, або квадрат зі сторонами 11-21 см відповідно. Оптимальний розмір отвору повинен відповідати 15 мм на 1 кв. метр площі гаража.
3
Зробіть отвір для витяжки по діагоналі на протилежній стороні гаража. Часто даний отвір роблять в стелі гаража, в нього виводиться азбестова або металева труба, яка на 50-90 см височить над дахом гаража і на 10-20 см проникає в нього. Можна обійтися і без труби, обмежитися отвором з гратами під самою стелею, але використання труби буде набагато ефективніше.
4
Захистіть трубу від попадання вологи, сміття, пилу і бруду. Для цього над нею необхідно спорудити козирок або купити готовий. Для зменшення конденсату в витяжної трубі обмотайте її утеплювачем. Щоб вентиляцію можна було регулювати, на витяжною та припливної трубах зробіть спеціальні заслінки. В теплу пору їх можна відкрити повністю, а взимку - тільки частково, щоб обмежити приплив морозного повітря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YE8MvaoLj1E
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що отвір для припливу повітря повинно розташовуватися в 10-30 см від землі, інакше взимку можуть виникнути труднощі і зайві клопоти з очищення даного отвори від снігу, льоду, і т.д. Решітка також в будь-якому випадку знадобиться - для захисту від гризунів і т д.